فهرست بستن

کارخانه پیچ و مهره سازی

کارخانه پیچ و مهره سازی پیچ بال اسکرو و رول بولت، پیچ و رولپلاک از انواع وسایل اتصالات فلزی و عموماً به صورت مارپیچی رزوه شده می باشند.
که تفاوتی بین آنها وجود ندارد ولی عموماً منظور از بولت، پیچ هایی است که در داخل سوراخ وارد شده و از طرف دیگه توسط مهره بسته و محکم می‌شوند.
در حالی که منظور از اسکرو : پیچ هایی هستند که عموما فاقد مهره بوده و به صورت خودتراش بسته می‌شود و اغلب در ساخت وسایل دکوری از جنس چوب ، یراق آلات کابینت یا پلاستیک از آن استفاده می‌کنند.

کارخانه پیچ و مهره سازی

محصولات کارخانه پیچ و مهره سازی

در بسیاری از انواع کارخانه تولید انواع پیچ و مهره در تهران انواع پیچ شش گوش، چهارسو، دوسو، استوانه‌ای، متریک، خشکه، کیلویی، آهنی ، فولادی، استیل ضد زنگ، آبکاری شده، خود رنگ، اتاقی، سرمته ای و غیره تولید و عرضه می گردد.

کارخانه پیچ و مهره سازی

به بخش آچار خور یا سر پیچ در اصطلاح گل پیچ می گویند که طیف بسیار گسترده‌ای از پیچ همچون سر شش گوش، استاد بولت، آلن مغزی ، هرزگرد و خروسکی، پیچ خودکار، پیچ چوب، پیچ ام دی اف و غیره به فروش می‌رسد.

کارخانه پیچ و مهره سازی

یکی از انواع پرکاربردترین پیچ، پیچ های متریک هستند در واقع میلگردهای تمام رزوه بدون گل در صنایع مختلف سازه ای و عمران مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دارای ابعاد چند سانتی متر تا چند متر و حداکثر شش متری می باشند که در انواع گرید و پوشش های گوناگون با توجه به استاندارد های جهانی ساخت پیچ و اتصالات چفت و بستی مورد نیاز صنایع مختلف فلزی، چوبی، پلاستیکی (پلیمری) و غیره در  انجام می شود.

کارخانه پیچ و مهره سازی

در کارخانجات صنایع تولید پیچ و مهره انواع رزوه پیچ نوع خط الراس های حلزون شکل یا به نوعی رزوه های مثلثی، مربعی، نیم‌دایره و ذوزنقه ای و غیره که سطح استوانه را احاطه کرده‌اند.
روش ایجاد رزوه به دو نوع رولینگ یا براده برداری و همچنین ماشین‌کاری یا براده پدیده ایجاد می‌شود.
پیچ رزوه مثلثی تولید شده در کارخانه پیچ و مهره سازی از رایج و پرکاربرد ترین نوع پیچ های رزوه دار می باشد که روی مثلثی با زاویه ۵۵ درجه و ۶۰ درجه تولید می شود.

کارخانه پیچ و مهره سازی

پیچ فولاد با کربن متوسط پیچ فولاد هوازدگی که مقاومت بیشتری در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارند مانند کورتون و نسخه تیک پیچ تمام رزوه می باشد و پیچ فولاد با کربن متوسط آلیاژی از فولاد و برون؛ با کربن متوسط، فولاد مارتنزیتی با کربن کم که از استاندارد خارج شده و سال ۱۹۹۱ دیگر در جهان تولید نمی شود!

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *