فهرست بستن

پیچ و مهره چیست

پیچ و مهره چیست :بعضی ها بر این باورند که اشپیل ها نوعی پین یا خار می باشند.

به همین دلیل هنگام خرید و فروش این مورد را در نظر نمی گیرند که این دو با هم کاملا فرق داشته و از جمله زیر مجموعه های مهمی در صنعت اتصالات تلقی می گردند اما این ها کاربرد های مشایه داشته تنها تفاوت آن ها یکسان نیستند و انواع مدل های متمایزی را به خود اختصاص نموده اند.

پیچ و مهره چیست

پیچ و مهره چیست

انواع پیچ و مهره

انواع پیچ در صنایع مختلفی کاربرد داشته که می توان به موارد زیر اشاره نمود از جمله :

  • پیچ آهنی
  • پیچ آلومینیومی
  • پیچ برنجی
  • پیچ مسی
  • پیچ استیل

پیچ و مهره چیست

مهره ها نیز با توجه به استفاده در اتصالات دارای انواع مدل های بسیاری هستند که از پر مصرف ترین آنها می توان به پین چاکدار و بلند و نازک… اشاره نمود که در صنایع مختلفی به کار گرفته می شوند.

پین ها از مواد اولیه مختلفی ساخته می شوند و بیشترین مصرف مربوط به مدل شش گوش مهره میگردد. این فرآورده ها در سایزهای بسیار متنوعی تولید شده است. از جمله صنایعی که بیشترین استفاده را می توان مشاهده کرد صنعت خودرو سازی می باشد.

خرید عمده پیچ و مهره به چه صورت است؟

افراد با مراجعه به فروشگاه ها و مراکز خرید و فروش پیچ تمایل دارند که محصول مورد نظر خود را مشاهده نموده، در قطعه مورد نظر آزموده و پس از اطمینان خاطر از میزان کارایی آن به صورت عمده با قیمت مناسب خریداری نمایند.

خوشبختانه ما در این خدمات یکی از بهترین و مناسب ترین تولید کنندگان در این زمینه شناخته میگردد که با کارخانه های مهم صنعتی در سراسر کشور در تماس بوده و انواع پیچ های مورد نظر آنها را به صورت عمده تولید نموده است.

پیچ و مهره چیست

پیچ و مهره چیست

شرکت ها با استفاده از مواد اولیه مرغوب و استاندارد، تکنولوژی روز و کادری مجرب انواع پیچ ها و مهره های مختلف را از مفتول های آهنی آلومینیومی، برنجی، مسی و استیل تولید نموده و با قیمت مناسب و ارزان در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

برای بهره مندی از تجارتی متمایز با قیمت مناسب و کیفیت عالی پیچ  و مهره می توانید با کارشناسان خرید و فروش این بازرگانی در ارتباط باشید.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *