فهرست بستن

مرکز فروش عمده مهره جوشی m6

مرکز فروش عمده مهره جوشی m6 که در زبان انگلیسی با نام WELD NUT شناخته می شوند، یکی دیگر از مهره های اتصال دائم می باشند.
مهره های جوشی که بسیار مهره های مهمی در صنعت به شمار می روند ، در دو نوع مهره جوشی چهار گوش و مهره جوشی شش گوش ساخته می شوند و در اختیار کاربران قرار می گیرند.

این مهره ها در قسمت وسط آن ها دارای  حفره استوانه ای می باشد که رزوه کاری شده اند و قسمت بیرونی مهره دارای چهار ضلع می باشد که در این قسمت از مهره امکان جوش دادن مهره و تثبیت آن بر روی قطعه اتصالی مورد نظر وجود دارد.

مرکز فروش عمده مهره جوشی m6

مهره جوشی چهار گوش 928 استیل

مهره جوشی را معمولا از آهن می سازند و در مواردی که این مهره ها در مکان های شرجی یا مناطقی که امکان حضور آب وجود دارد روی آن را با استفاده از گالوانیزه می پوشانند تا در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم تر شوند و در گرما و سرمای وارد شده آسیب کمتری به ان ها وارد شود.
به عبارت دیگر گوشه های مهره جوشی چهار گوش 928 که به صورت بر امده طراحی شده به این دلیل است که این قسمت ها از هر چهار گوشه جوش داده می شوند.

مرکز فروش عمده مهره جوشی m6

مرکز فروش عمده مهره جوشی m6

مهره های جوشی چهار گوش بر اساس استاندارد جهانی و بین المللی دین ساخته می شوند که در این مهره ها استاندارد دین 928 ساخته می شوند. استاندارد مهره های شش گوش بر اساس din 929 می باشد که کاربرد نوع شش گوش با چهار گوش متفاوت است.
لذا مقاومت آن ها با یکدیگر نیز تفاوت دارند. مهره های جوشی در واقع از دسته اتصالاتی هستند که بسیار در صنایع مختلف کارایی دارند.

زیرا به دلیل اینکه این مهره ها به قطعه جوش داده می شوند جدا نمودن آن امکان پذیر نخواهد بود بنابراین اتصال ایمنی به وجود می آید.

مرکز فروش عمده مهره جوشی m6

لازم به ذکر است که به منظور اتصال مطمئن در این نوع مهره ها از واشر های تخت آهنی و پیچ های آهنی سیاه یا گالوانیزه استفاده می شود.

مهره های چهار گوش جوشی در اندازه و ضخامت های متفاوتی ساخته می شوند که هر کدام از ان ها بر اساس ثطعه اتصالی مورد نظر انتخاب می شوند.

مرکز فروش عمده مهره جوشی m6

مرکز فروش عمده مهره جوشی m6

مهره های چهر گوش و شش گوش جوشی در اندازه های مختلفی در بازار و در دسترس عموم قرار دارد که برای خرید آن ها می توانید به وبسایت ebolt.ir مراجعه فرمایید .

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *