فهرست بستن

لیست قیمت واشر فنری

لیست قیمت واشر فنری در بازار ایران : واشر از آن جمله محصولات صنعتی است که به وفور در زندگی روزمره همه افراد خصوصا فعالان حوزه صنایع مرتبط با اتصالات قطعات فلزی و چفت و بستی مورد استفاده عموم مصرف کنندگان قرار می گیرد.

لیست قیمت واشر فنری

قیمت واشر فنری بر حسب کاربرد

کاربرد اصلی واشر فنری مانیتورینگ و مدیریت اتصال ایجاد شده مابین انواع پیچ و مهره ها می باشد.
واشرهای نوع فنری با به وجود آوردن اصحکاک میان پیچ مهره موجب افزایش مقاومت اتصالی بین آن ها می گردد که با هیچ فشار و گردشی از هم باز نشده و اتصال شل نمی شود.

لیست قیمت واشر فنری

حالتی فنر مانند دامنه نوسان واشر را به دامنه نوسان پیچ نزدیک می کند و بدین ترتیب امکان شل شدگی پیچ مهره از بین خواهد رفت.
آلیاژ متناسب واشرهای فنری اغلب فولاد کربنه است ولیکن از مس و پلاستیک یا برنج در ساخت آن به کار می رود.
کاربرد واشر فنری اغلب برای صنعت پل سازی، راه و ساختمان سازی، نفت و پتروشیمی و خودروسازی ها می باشد که این مجموعه افتخار همکاری با شرکت های بزرگی در این زمینه را داشته است.

لیست قیمت واشر فنری

لیست قیمت واشر فنری

در هنگام خرید انواع واشر علی الخصوص نوع فنری علاوه بر لیست قیمت واشر فنری باید به استاندارد آن توجه گردد پرکاربرد و ضروری ترین استاندارد در بین واشر های نوع فنری DIN127 است. در صورتی که از استاندارد مناسب برای واشر فنری انتخاب و استفاده کنید به سبب کیفیت بالای آلیاژ مورد استفاده در ساختار آن حالت فنری مناسبی خواهد داشت و کل اتصالات قطعه با دوام تر خواهد بود.

خرید انواع واشر فنری و تخت استیل، فولادی، گالوانیزه 

یکی از انواع مدل های پرکاربرد در بین واشرها محسوب می شود که به شکل یک استوانه با ضخامتی کم می باشد که دو لبه ی آن یک شکاف نسبتا بزرگ دارد و دو طرف واشر را از هم جدا ساخته است.

واشر و خارهای فنری بیشتر در اتصال پیچ مهره هایی که نیازمند یک قطعه مکمل در سطح موضعی خود می باشند نقش اصلی (قطعه ی فلزی مکمل) را ایفا می کند. پیوند دادن این اتصالات اغلب جهت توزیع و پخش فشار بار وارد شده بر سطح کار و کاهش احتمال باز شدن پیچ از مهره با ممانعت لرزشی دستگاهها و قطعات مورد استفاده قرار می گیرند.

لیست قیمت واشر فنری

لیست قیمت واشر فنری

انواع واشر لرزه گیر، واشر چاکنت، خورشیدی، واشر بشقابی، واشر تنظیم، هزارخاری با گریدهای متداول و رایج از جمله A2 استاندارد DIN127 , DIN125 و… در گروه تولیدی و بازرگانی تهران به صورت عمده و خرده به دست مشتریان در سراسر کشور می رسند.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *