فهرست بستن

لیست قیمت رول بولت هیلتی و فیشر

لیست قیمت رول بولت هیلتی و فیشر معمولاً از 6 میلی متر تا 30 میلی متر تولید و در فروشگاه های ابزارالات و اتصالات کل کشور عرضه می گردد. واحد فروش گروه صنعتی بازرگانی پیرلوکس عرضه کننده عمده و خرده انواع کرپی، رول بولت، راد رزوه دار، جی بولت، آی بولت ، استادبولت و پیچ و مهره در سایز بندی های رایج و سفارشی است.

لیست قیمت رول بولت هیلتی و فیشر

لیست قیمت رول بولت هیلتی و فیشر

در مدل و جنس ساخت متنوعی از متریال آهن و فولاد اصل در قالب گالوانیزه گرفته تا استنلس استیل و پوشش های داکرومات و… در مراکز تولیدی پیچ و مهره ایران و خارج از کشور همچون آلمان و چین، تایوان و… طراحی و تولید می شود. سایز بندی یا ابعاد و اندازه انواع انکر بولت (رول بولت)ها بسته به میزان باربری و مصارف مختلف متفاوت خواهد بود.

لیست قیمت رول بولت هیلتی و فیشر

جدول استاندارد :

تعیین استاندارد رول بولت از جدول استاندارد و سایز بندی رول بولت و همچنین جداول وزنی بر حسب محاسبات فنی صورت می گیرد. رول بولت ها معمولاً بر اساس میلیمتر دسته بندی و استفاده می شوند. با مراجعه به سایت رسمی کارخانه تولیدی پیچ و مهره و واردکنندگان رول بولت هیلتی و فیشر آلمان می توان به راحتی محصولات مد نظر خود را سفارش و درب کارخانه و محل مورد نظر خود تحویل گرفت.

لیست قیمت رول بولت هیلتی و فیشر

کاتالوگ و لیست قیمت رول بولت هیلتی یا فیشر و آپولو را از مراکز معتبر در تهران دریافت کنید. استانداردهای رول بولت همواره با ایزو و به صورت بین المللی تعیین و مشخص می شود. کوچک ترین رول بولت تولید شده در سایز بندی 5 در 50 میلی متری به فروش می رسد.

این سایز از رول بولت ها عموماً با هدف متصل کردن صفحات فلزی کوچک و قطعات در حجم کم مورد استفاده قرار می گیرند. پایه دیواری، صندلی سالن اجتماعات و دوربین و سیستم نظارتی امنیتی ، علائم و تابلوهای کنترل ترافیک کوچک از عمده مصارف رول بولت سایز کوچک محسوب می شوند.

لیست قیمت رول بولت هیلتی و فیشر

مراحل اتصال انواع سایز بندی:

  • گام 1: ایجاد سوراخ در جهت کاشت و تعبیه پیچ رول بولت
  • گام 2: کارگذاشتن و تعبیه رول بولت در قسمت اتصال کار
  • گام 3: رد کردن مهره رول بولت در جهت محکم تر نمودن پیچ تا جایی که واشر تعبیه شده

رول بولت سقفی، دیواری، رول بولت 16 هیلتی hilti  و انواع سایز بندی رول بولت را از گروه صنعتی بازرگانی بخواهید.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *