فهرست بستن

قیمت پیچ شیروانی سرمته ای و ساده

قیمت پیچ شیروانی سرمته ای و ساده : مهم ترین کاربرد پیچ شیروانی سرمته ای (پیچ نوک مته ای) چیست ؟ در صنایع ساخت انواع سقف های شیروانی و دیوار های کاذب مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت پیچ شیروانی سرمته ای و ساده

به همین دلیل این پیچ ها به دلیل مصرف زیادی که در صنایع شیروانی دارند به نام پیچ های شیروانی معروف و مشهور شده اند.

پیچ های شیروانی را در دو نوع پیچ های شیروانی ساده و پیچ های شیروانی سرمته ای یا همان نوک مته ای تولید می کنند که هر کدام از آن ها کاربرد های خاص و فراوانی در صنایع مختلف و ساخت و چفت کردن انواع و اقسام قطعه ها کاربرد دارند.

قیمت پیچ شیروانی سرمته ای و ساده

سر یا همان گل پیچ های شیروانی را هم به گونه تولید و استفاده می کنند,نوع اول آن ها گل های بکسی یا همان گل های آچار خور می باشند که با آچار باز و بسته می شوند، اما نوع دوم گل های پیچ های شیروانی، گل های پیچ گوشتی خور می باشد که به صورت دو سو و چهار سو تولید می شوند.

لازم به ذکر است که در پیچ های شیروانی چه ساده و چه سرمته ای از نوع گل پیچ گوشتی خور آن بیشتر استفاده می شود.

قیمت پیچ شیروانی سرمته ای و ساده

قیمت پیچ شیروانی سرمته ای و ساده

پیچ هایی هستند که نوک آن ها دیگر نوک تیز نمی باشد بلکه به صورت یک مته می باشد که کاربرد اصلی را این نوک مته ای در این پیچ ها ایفا می کنند.

در پیچ های سرمته ای علاوه بر نوک مته ای آن ها در زیر گل آن ها یک یک واشر تعبیه شده است که وظیفه دارد بین پیچ و قطعه ی مورد نظر قرار بگیرد و نقش ساپورت کننده ی پیچ را ایفا کند، این واشرها از جنس مفتولی پلاستیکی می باشند که البته روی آن ها فلزی است.

امروزه پیچ های شیروانی چه ساده و چه سرمته ای بسیار بیشتر از گذشته مورد توجه مصرف کنندگان و صنعتگران قرار گرفته است که نوع سرمته ای آن بسیار پر مصرف تر می باشد.

پیچ های شیروانی به این پر طرفدار هستند که در جایی که بسته می شوند دیگر نیازی به بستن رولپلاک نمی باشد و این پیچ ها مستقیما در قطعه ی مورد نظر بسته می شوند.

قیمت پیچ شیروانی سرمته ای و ساده

وب سایت ای بولت در زمینه  طراحی و تولید و فروش عمده و خرده انواع اتصالات و چفت و بستی می  از جمله محصولات با کاربردهای گوناگون م به فعالیت می پردازد.

  • استاد بولت
  • رول بولت
  • انکر بولت
  • بال اسکرو
  • کرپی
  • میلگرد

پیچ های ساخت خودرو و صنایع سبک ، سنگین و نیمه سنگین

پیچ صنایع شیمیایی و پالایشگاه استخراج نفت و گاز

پیچ مهره ساخت و ساز و عمران

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *