فهرست بستن

قیمت پیچ خودکار سر تخت

قیمت پیچ خودکار سر تخت در طول های مختلفی وجود دارد که با توجه به تجربه و نوع کاربرد می توانید از این طول ها انتخاب کنید.

طول های تقریبی پرکاربرد پیچ خودکار سر تخت چهارسو با قطر ۳ میلی متر عبارتند از: ۱۰، ۱۳، ۱۶، ۱۹، ۲۲ و ۲۵ میلی متر.

استاندارد این نوع پیچ ها DIN 7982 معادل استاندارد ISO 7050 است.

استاندارد DIN آلمان جزو استانداردهای سخت گیرانه است که اکثر تولید کنندگان بزرگ دنیا از این استاندارد برای تولید محصولات خود استفاده می‌نمایند.

نوک آهن پیچ خودکار سر تخت تیز می باشد و برای اتصال ورق های فلزی بسیار مناسب است.

قیمت پیچ خودکار سر تخت

برای سفت و یا باز کردن این پیچ ها باید از پیچ گوشتی مختص به خود آن استفاده کنید که با توجه به چهارسو بودن آن باید از پیچ گوشتی چهارسو استفاده کنید تا از صدمه زدن به سر پیچ خودکار سر تخت چهارسو ( آهن پیچ سر تخت ) جلوگیری شود.

در بعضی قطعه کارها شما نیاز دارید که سر پیچ یا اصطلاحا گل پیچ بیرون تر از سطح قطعه کار شما نباشد و به عبارتی اگر با دست روی سطح را لمس کنید وجود پیچ را متوجه نخواهید شد سر اینگونه پیچها به این دلیل تخت در نظر گرفته شده است.

قیمت پیچ خودکار سر تخت

رزوه های پیچ خودکار سر تخت چهارسو با قطر ۳ میلی متر بسیار تیز هستند و همین ویژگی سبب می شود که به راحتی در ورق های فلزی نفوذ نمایند و اتصالات را محکم کنند. این نوع پیچ از فولادهای درجه یک ساخته شده است.

کاربرد پیچ 3 میلیمتر

پیچ برای اتصال و محکم کردن دو قطعه با جنس یکسان و یا دو متریال با جنس متفاوت به کار می رود.

در ظاهر یک استوانه است که دارای رزوه های مارپیچی به دور آن به طور کامل و یا نیمه می باشد.

پیچ ها دارای یک سر به اشکال مختلف هستند که برای پیچاندن پیچ توسط انواع پیچگوشتی،آچار و … می باشد و از بدنه پیچ بزرگ تر است و بر روی ساقه پیچ سوار است.

انواع پیچ تقریبا در تمامی صنایع کوچک و بزرگ کاربرد دارند. پیچ خودکار سر تخت دسته بندی های مختلفی دارند و بر اساس ظاهر و سایر مشخصات دسته بندی می شوند.

قیمت پیچ خودکار سر تخت

قیمت پیچ خودکار سر تخت

یکی از پیچ خودکار س رتخت پر کاربرد،پیچ چوب می باشد.پیچ چوب نیمه رزوه و با رزوه بزرگ با فاصله زیاد می باشد که برای متصل کردن انواع چوب،ام دی اف و فایبرگلاس کاربرد دارد.

بخشی که رزوه ندارد برای لغزیدن به داخل قطعه رویی می باشد.

سر پیچ در پیچ چوب دارای اشکال تخت،گرد یا بیضی هستند.رنگ این پیچ ها نقره ای یا زرد هستند و دارای پوشش زینک یا استیل استنلس هستند.

پیچ چوب باید استاندارد DIN 7997  داشته باشد.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *