فهرست بستن

قیمت فروش پیچ چشمی گالوانیزه

قیمت فروش پیچ چشمی گالوانیزه  مهم ترین بخش تشکیل دهنده اجزای داخلی فلزی تجهیزات سنگین و نیمه سنگین کشاورزی و ماشین آلات آبپاش ، شیرآب (ولو)، لوله کشی و فاضلاب و در کل ادوات لیفتینگ صنعت محسوب می شوند.

قیمت فروش پیچ چشمی گالوانیزه

قلاب مادگی چیست ؟

قلاب های پیچی دینام مادگی و نر دو قطعه مورد استفاده در دینام، ادوات و وسایل لیفتینگ و با اتصال به سیم بکسل به شکل پیچی برآمده به بسته شدن و چفت کردن سایر ادوات لیفتینگ، ماشین آلات سنگین مانند مگنت های صنعتی محکم عمل می کند.

همان طور که در تصویر این محصول نیز مشخص می باشد، قلاب به شکل پیچ چشمی می باشد که در زبان انگلیسی به آن EYE NUT گفته می شود.
و دلیل این اسم گذاری به سبب شباهت بسیار زیاد آن به چشم می باشد.
قلاب دینام مادگی استیل و یا گالوانیزه به عنوان یک مهره عمل می کند.
در واقع حلقه ای است که روی دینام قرار گرفته و موجبات اتصال سایر قطعات را فراهم می کند.

قیمت فروش پیچ چشمی گالوانیزه

قیمت فروش پیچ چشمی گالوانیزه

مشخصات فنی قلاب مادگی گالوانیزه 528 : قلاب های مادگی جنس فولاد ضد زنگ با پوشش دهی روی اندود شده و به عنوان ماده آبکاری سطح آن از روش گالوانیزه گرم و سرد استفاده می شود.
گرید قلاب های مذکور از فولاد خشکه کلاس 8 تا الی آخر ساخته شده و در مجموعه بازرگانی صنعتی ebolt تنوع بالایی از گرید و سایز پیچ قلاب  دینام استنلس استیل یا گالوانیزه مقاوم در برابر خوردگی ، رطوبت و سایر عوامل خورنده به مصرف کنندگان عزیز و سایر صنعتگران عرضه می شود.

قیمت عمده فروش اتصالات گالوانیزه و پیچ مهره، واشر ، قلاب و اشپیل استیل بسیار مناسب تر از همه جا بوده و به همکاران ، مغازه داران و صاحبان کسب و کارهای فروشگاهی ، صنایع و پالایشگاهها و مجریان پروژه های عظیم با تخفیف معرکه و فوق العاده ویژه ارائه می شود.

قیمت فروش پیچ چشمی گالوانیزه

بررسی نوع آبکاری قلاب مادگی گالوانیزه 528 : قلاب دینام مادگی و نر هم از جنس فولاد و هم استیل استنلس 316 و سایر استانداردهای معروف ساخته و به فروش می رسند. دلیل آبکاری سطح محصولات مورد استفاده در صنایع و عملیات های مرتبط با رطوبت شدید، اتصالات لوله کشی چاه، آب و فاضلاب شهری و تصفیه خانه پسماندهای شهری و وسایل کشاورزی و آبیاری تحت فشار استعداد زنگ زدگی و سایش و استهلاک بالای آن در برابر رطوبت زیاد است.
گرید پایین آهن و فولاد قلاب مادگی دینام با روش گالوانیزه سرد و گریدهای 8 به بالا گالوانیزه گرم آبکاری می شوند.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *