فهرست بستن

قیمت فروش پیچ مهره فولادی

قیمت فروش پیچ مهره فولادی سر پیچ های فولادی به صورت شش گوش و تخت می باشند .
البته در برخی انواع آن سر پیچ به صورت هلال است. قسمت بدنه آن استوانه ای شکل است که دارای دندانه می باشد.
در ابتدای قسمت استوانه ای شکل در دو طرف آن سوراخی  تعبیه شده است.
انتهای این پیچ همانند لوله است که به قسمت سری آن متصل می باشد.

قیمت فروش پیچ مهره فولادی

قیمت فروش پیچ مهره فولادی

این پیچ به صورت پیچ تو خالی طراحی شده است که برای اتقال دادن مواد مناسب باشد.
دلیل شش ضلعی بودن سر آن به این علت است که بتوان به راحتی آن ها را با آچار های مختلف باز و بسته نمود و نیازی به استفاده از آچار های تخصصی نیست.

پیچ  و مهره های فولادی

نمایندگی پیچ های گازوئیلی

از این نوع پیچ ها به عنوان سر شلنگی در تجهیزلت هیدرولیکی اسفاده می شود. به همبن علت در بین کاربران آن را با نام پیچ هیدرولیکی نیز می سناسند. این نوع پیچ ها را می توان در نمایندگی های معنبر و فروشگاه های مرکزی نهیه نمود. همچنین پیچ های فولادی را به عنوان سرشلنگ های هیدرولیکی نیز نام می برند.

قیمت فروش پیچ مهره فولادی

انواع پیچ های هیدرولیکی با توجه به هدف و مکان استفاده از پیچ های فولادی، آن ها را در اندازه های متفاوتی می سازند. همچنین آلیاژی که برای تهیه آن ها استفاده می شود نیز متعیر است.به سبب اینکه این پیچ ها موارد استفاده حساسی دارند باید جنس آلیقیمتاژ آن طوری انتخاب شود تا در هنگام مصرف صدمه ای به آن وارد نکند. بنابراین آهن، فولاد و .. گزینه های مناسبی برای ساخت پیچ های گازوئیلی خواهند بود.

قیمت فروش پیچ مهره فولادی

قیمت فروش پیچ مهره فولادی

این پیچ ها که بر سر شلنک ها متصل می شوند هنگام عبور و انتقال مواد فشار زیادی بر آن ها وارد می شود بنابراین باید به گونه ای به کار گرفته شوند تا در روند انتقال مشکلی صورت نگیرد. از این رو بایستی اتصال به درستی و دقیق انجام شود.

برای استفاده از این پیچ؛ ابتدا قسمت استوانه ای شکل و دندانه دار آن را داخل لوله قرار می دهیم سپس با چرخاندن و مجکم نمودن آن، مواد با فشار زیادی از سوراخ موجود در انتهای پیچ خارج می شود. لذا بعد از اتصال آن، از بسته شدن و استجکام پیچ اطمینان حاصل فرمایید.

برای خرید و گرفتن مشاوره می توان به نمایندگی های و مراکز قروش مراجعه کرد و اطلاعات دقیق و درستی ر مورد کارکرد آن ها جویا شد.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *