فهرست بستن

قیمت فروش پیچ سرمته واشردار

قیمت فروش پیچ سرمته واشردار :در بخش ورق های فولادی فروش ورق گالوانیزه کرکره شده جهت پوشش سقف نیاز به پیچ و مهره نیز دارد که معمولا رایج ترین پیچ ، پیچ سرمته با سایز 3 و 5 سانت می باشد و با قیمت خوب به فروش می رسد.

همانطور که از اسمشان پیداست پیچ های سرمته ای ،پیچ هایی هستند که در سر پیچ آنها یک مته وجود دارد.
این مته نقش کاربردی را در این پیچ ها ایفا می کنند. به طور کلی پیچ های سرمته ای امروزه بسیار بیشتر از گذشته مورد استفاده قرار می گیرد و مورد توجه صنعتگران گرفته است پیچ های سرمته ای یکی از پر مصرف ترین پیچ ها می باشد.

قیمت فروش پیچ سرمته واشردار

قیمت فروش پیچ سرمته واشردار

مهره جسمی است حلقه‌ای شکل ، گرد یا چندضلعی که داخل سوراخ آن رزوه شده است.
مهره‌ها ، یراقی کمکی برای پیچ‌ها هستند تا به واسطه آنها پیچ‌ها سفت تر در مسیر چرخش خود بسته شوند.
پیچ و مهره اصطلاحا با حالت نر و ماده درون هم چفت می‌گردند. رزوه و شیار مهره‌ها با رزوه و شیار پیچ‌ ها باید دارای تناسب خاص برای چرخش صحیح باشد . همچنین جنس پیچ و مهره باید با هم تطابق داشته باشد.

قیمت فروش پیچ سرمته واشردار

این پیچ ها از لحاظ کاربردی شباهت زیادی به پیچ های خودکار دارند.تنها تفاوتی که در بین انها وجود دارد در پیچ های سر مته ای توانایی بیشتری برای ایجاد سوراخ اولیه که در سر آنها وجود دارد ،دارند. پر کاربرد تربن آنها با عنوان پیچ شیروانی شناخته می شوند که در ساخت سوله و کانکس استفاده فراوانی دارد . گل این پیچ ها هم آچار خور و هم پیچ گوشتی خور است و معمولا یک واشر پلاستیکی و یک واشر فلزی که به هم متصل هستند به همراه آن است.

قیمت فروش پیچ سرمته واشردار

قیمت فروش پیچ سرمته واشردار

پیچ های خودکار سرمته ای را از جنس آهن تولید می کنند ولی در جنس های استیل و خشکه هم در بازار موجود می باشد.
پیچ های شیروانی سرمته ای , پیچ هایی هستند که که گل آن ها به دو صورت بکسی یا همان آچار خور و همچنین به صورت پیچ گوشتی خور
می باشد.پیچ های شیروانی سر مته ای به یک شکل دنده می شوند و همچنین قطر پیچ آن ها 14 میلی متر می باشد .

پیچ های شیروانی سرمته ای در زیر گل آن ها یک واشر وجود دارد که این واشر از جنس مفتول پلاستیکی می باشد و روی آن واشر فلزی است.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *