فهرست بستن

قیمت فروش پیچ خودکار

قیمت فروش پیچ خودکار : پیچ های خودکار نوعی از پیچ ها هستند که دارای دنده های تیز و درشت می باشند که برای نصب و اتصالا قطعات نرم همچون  ورقه های نازک چوبی یا پلاستیکی کاربرد دارند. پیچ های خودکار همانند میخ دارای نوک تیزی می باشند تا بتوانند به راحتی در داخل قطعه فرو روند. به طوری که در برخی مواقع می توانند رویه کار را سوراخ کنند. پیچ ها با توجه به نوع و حالت سری پیچ با یکدیگر متفاوتند. برخی از آن ها به صورت دو سو و گروهی دیگر چهار سو می باشند.

قیمت فروش پیچ خودکار

قیمت فروش پیچ خودکار

پیچ های خودکار در جنس ها و انواع متفاوتی ساخته  می شوند که اصلی ترین نوع آن ها پیچ های خودکار استیلی می باشند و بر اساس دین 7981 تولید می شوند . این پیچ ها دارای قطری به اندازه 2.2 میلی متر تا 6.3 میلی متر می باشند که طول آن ها از 6 تا 7.5 میلی متر متغیر است.

قیمت فروش پیچ خودکار

قیمت فروش پیچ خودکار

در واقع پیچ ها بر اساس ظاهری که دارند به دو دسته اصلی تقسیم بندی می شوند. پیچ های خودکار و پیچ های غیر خودکار. همانطور که می دانید پیچ های خودکار به منظور ثابت نگه داشتن قطعه های اتصالی کاربرد دارند و نیازی به استفاده از مهره در ان ها نیست و پیچ های غیر خودکار نیز با هدف اتصال مورد استفاده قرار می گیرند با این تفاوت که بایستی برای تثبیت ان ها از مهره ها کمک گرفت. به عبارت بهتر پیچ های خودکار به دلیل اینکه نوک تیزی دارند به سهولت درون کار فرو می روند و قطعه را متصل می کنند.

قیمت فروش پیچ خودکار

پیچ های خودکار از نظر نوع سری آن ها در انواع مختلفی ساخته می شوند که کارایی آن ها با توجه به نوع آن ها تغییر می کند. برخی از پیچ ها سر تخت و برخی دیگر به صورت گرد می باشند که اندکی حالت برآمدگی پیدا کرده اند.  پیچ های خودکاری که قسمت سری آن ها به صورت تخت است برای قطعه هایی به کار می رود که پیچ به حالت صاف و مماس با صفحه قرار گیرند تا بر وری صفحه برآمدگی ایجاد نشود. نوع سر گرد این پیچ ها نیز برای اتصال در قطعاتی به کار می رود که الزامی به قرار گیری پیچ به صورت کاملا صاف بر روی سطح نباشد. بیشترین کاربرد پیچ های سر صاف بر روی قطعات چوبی می باشد.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *