فهرست بستن

قیمت فروش پیچ آلنی نیم رزوه

قیمت فروش پیچ آلنی نیم رزوه : در بین انواع پیچ ها، پیچ هایی با ساختار های متفاوت وجود دارند که به آن ها پیچ های نیم دنده ای گفته می شود. این نوع از پیچ ها همانند سایر پیچ ها کاربرد مخصوصی در صنایع مختلف دارند که بر اساس نوغ عملکردشان انتخاب می شوند.

قیمت فروش پیچ آلنی نیم رزوه

مشخصات فنی پیچ آلنی نیم رزوه

پیچ آلنی نیم رزوه همانند پیچ های شش گوش دارای سر شش ضلعی می باشند که به قسمت استوانه ای شکل پیچ متصّل است  و قسمت استوانه ای شکل دارای دندانه هایی تا قسمت وسط استوانه می باشد به همین جهت آن ها را نیم دنده ای می نامند.

قیمت فروش پیچ آلنی نیم رزوه

این نوع پیچ ها دارای آلن مخصوصی برای باز و بسته نمودن دارند که با توجه به شکل ظاهری این پیچ ها طراحی شده اند.
این پیچ ها عموما ز آهن خشکه ، فولاد، چدن و سایر الیاژ ها تهیه شده اند از این رو باید آچاری برای باز و بسته کردن آن استفاده نمود تا در حین باز و بسته نمودن در برابر فشار وارد شده بر آن مقاومت کند.

قیمت فروش پیچ آلنی نیم رزوه

قیمت فروش پیچ آلنی نیم رزوه

برای ساخت آچار های مخصوص این نوع پیچ ها به طور معمول از استنلس استیل یا فلزات دیگر استفاده می شود که یکی از بهترین نوع آن استیل می باشد. این آچار ها به دلیل آنکه نیاز به مقاومت بالایی در برابر پیچ های نیم دنده دارند از این رو آن ها را از جنس استنلس استیل با استاندارد دین 931 می سازند. به علاوه در برخی موارد آن ها را با استفاده از پوشش گالوانیره می پوشانند تا در گذر زمان آسیبی به ساختار و ظاهر آن ها نرسد.

قیمت فروش پیچ آلنی نیم رزوه

آچار ها انواع مختلفی دارند از قبیل آچار دنده ای، آچار زنجیری، آچار ستاره ای،آچار دو سر تخت و … که هر کدام با توجه به شرایط و موارد خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.

آچار های نیم دنده ای آچارهایی هستند که یک سر آن ها به صورت نیم دایره دو سر باز و آچار مانند است که داخل آن برای پیچ های شش گوش مناسب است و این نیم دایره به قسمت دسته دار آن متصل است و در انتهای دیگر آن به دایره حلقه مانند وجود دارد که درون حلقه از دندانه هایی تشکیل شده است.

قیمت آچار ها با توجه به اندازه ای که دارند و بر اساس جنس ساختاری آن ها تغییر می کند بنابراین با خرید آچار ها از مراکز معتبر امکان خرید مطمئن و با قیمت مناسب برای شما فراهم خواهد بود.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *