فهرست بستن

قیمت فروش مهره کاسه نمدی

قیمت فروش مهره کاسه نمدی دسته ای از اتصالات  است که به صورت حفره یا استوانه ای رزوه شده  شش گوش یا  شش پر می باشد و درون آن یک واشر تفلونی قرار دارد که  باعث محکم بسته شدن پیچ میشود.

جنس مهره کاسه نمدی

جنس این مهره از آهن یا فولاد خشکه می باشد که  با توجه به شرایط محیط مورد استفاده  به صورت گالوانیزه  یا سیاه استفاده  میشود

قیمت فروش مهره کاسه نمدی

مزایای استفاده از مهره کاسه نمدی

افزایش درگیری پیچ و مهره: همانطور که گفته شد این مهمترین ویژگی این نوع مهره است که باعث استحکام اتصال می گردد.
بدیهی است که رزوه پیچ با پلاستیک به کار رفته در  این مهره های نمدی بهتر درگیر می شود و اتصال پایدارتری می سازد.

عایق بندی: باز هم همانطور که قبلا اشاره مختصری شد، به کار بردن لاستیک در داخل مهره حکم واشر را دارد و باعث عایق شدن اتصال پیچ و مهره می گردد. این باعث می شود هیچ نوع مایع، در صورت وجود، از اتصال نشت نکند.

قیمت فروش مهره کاسه نمدی

این دلایل ایجاب می کند تا در جاهایی که دارای لرزش هستند و همچنین اتصالاتی که در معرض آب و سایر مایعات هستند از مهره های کاسه نمدی استفاده شود
این مهره ها بر اساس استاندارد din 985  که معادل آن iso 4070 می باشد تولید و مورد استفاده قرار میگرد .

قیمت فروش مهره کاسه نمدی

مهره چیست؟

مهره چیست؟ مهره جسمی حلقه‌ای شکل، گرد یا چندضلعی است که داخل سوراخش رزوه شده است. مهره‌ها یراقی کمکی برای پیچ‌ها هستند تا به واسطه آنها پیچ‌ها سفت تر در مسیر پیچش خود بسته شوند. مهره و پیچ اصطلاحاً با حالت مادگی و نری درون هم چفت می‌گردند. رزوه و شیار مهره‌ها با رزوه و شیار پیچ‌ها باید دارای تناسب خاص برای چرخش صحیح پیچ درون مهره باشد. مهره‌ها معمولاً از جنس فولاد، آهن یا دیگر فلزات هستند اما برای پیچ‌های پلاستیکی مهره‌های پلاستیکی هم ساخته شده است.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *