فهرست بستن

قیمت فروش مهره های چاکدار

قیمت فروش مهره های چاکدار : برای پیچ های مختلف، مهره های مخصوصی در نظر گرفته شده است از این رو مهره ها نیز همانند پیچ ها انواع متنوعی دارند که برای هدف ویژه ای طراحی وتولید می شوند. نوع جدیدی از مهره ها که محبوبیت خاصی در بین متخصصین و مهندسان پیدا کرده است، مهره چاکدار می باشد که در اینجا مهره چاکدار را معرفی خواهیم کرد.

قیمت فروش مهره های چاکدار

قیمت فروش مهره های چاکدار

معرفی مهره چاکدار  که در انگلیسی به نام SLOTTED NUT شناخته می شود، مهره های دایره ای شکل یا شش ضلعی هستند که به نام مهره های قلعه ای نیز شناخته می شوند. این مهره ها  در یک طرف به صورت تخت بوده و طرف دیگر آن دندانه دار است که در یک سمت آن چاک کوچکی ایجاد شده است. به خاطر داشتن شیار و ظاهر منحصر به فرد به این نام شناخته شده است.

برخی دیگر از مهره های چاکدار به صورت مهره های گرد هستند که در قسمت خارجی آن دندانه هایی وجود دارد و داخل آن را شیار هایی تشکیل داده اند.

قیمت فروش مهره های چاکدار

انواع مهره های چاکدار این نوع از مهره ها در انواع A و B به بازارعرضه می شود که دارای استادندار هایDIN 979 ، DIN937 و DIN935 می باشد که هر کدام از این مهره ها به منظور اتصال قطعات با ویژگی های خاصی استفاده می گردد  که با اندازه و مدل آن ها منطبق شود.

قیمت فروش مهره های چاکدار

کاربرد مهره های چاکدار این نوع از مهره ها به دلیل داشتن ظاهری خاص در صنعت برای اهداف مخصوصی مورد استفاده قرار می گیرد.
مهره های چاکدار برای استفاده در صنعت خودرو سازی و ماشین آلالت زراعی وکشاورزی کاربرد زیادی دارد.

مهره های چاکدار، همچنین در زمان استفاده از پین یا پرچ های اشیل مورد مصرف قرار می گیرند.
پین های اشیل نوعی از پین ها هستند که برای بستن مهره های چاکدار و میله ای اختصاص یافته اند.

قیمت فروش مهره های چاکدار

مهره های قلعه ای یا همان هره های چاکدار به دلیل اینکه با اتصال و نصب تجهیزات و قطعات سنگین و به خصوص در ماشین الات سنگین مورد مصرف قرار می گیرد بنابراین باید جنس آن ها از آلیاژ های سخت و محکمی مانند آهن یا فولاد خشکه انتخاب شوند تا مقاومت کافی در برابر فشار زیاد را داشته باشند. علاوه بر این، این مهره ها برای جلوگیری از زنگ زدگی همچون دیگر مهره های آهنی و فولادی با روکشی از نوع گالوانیزه پوشانده می شوند تا عایقی در برابر آب و رطوبت هوا گردد.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *