فهرست بستن

قیمت فروش مهره سربسته

قیمت فروش مهره سربسته : مشخصات فنی مهره سر بسته که در زبان انگلیسی با نام  dome nut شناخته می شود.
نوعی از مهره ها می باشد که انتهای مهره همان طور که از نام آن مشخص است به صورت سربسته طراحی شده است.
قسمت سربسته آن به شکل برآمده و گنبدی شکل است که این قسمت گنبدی شکل به منظور محافظت از پیچ بسته شده و همچنین زیبایی و جلوه بهتر پیچ و مهره در نقطه اتصالی طراحی شده است. به علاوه حالت گنبدی شکل این مهره ها از عوامل محیطی مانند زنگ زدگی و خوردگی جلوگیری می کند. داخل این مهره ها دارای شیار بوده و رزوه کاری شده است.

قیمت فروش مهره سربسته

مهره های سربسته عموما از نوع آهن و استیل می باشند  که بر اساس دین 1587 ساخته می شوند و این مسئله سبب افزایش استقامت مهره ها شده است. مهره های سربسته استیل در مقایسه با مهره های آهنی از مقاومت بالاتری برخوردار هستند. لذا مهره های استیلی بیشتر از مهره های آهنی مورد توجه و استفاده قرار می گیرند.

قیمت فروش مهره سربسته

قیمت فروش مهره سربسته

در زمان گذشته اندازه رزوه در مناطق مختلف جهان متفاوت بوده و این باعث بروز مشکلات بسیاری می شد از این رو بعد ها و به خصوص در جنگ جهانی دوم بر اهمیت یکسان بودن رزوه در پیچ و مهره های مختلف افزوده شد. در نهایت برای رفع این مشکل استاندارد جهانی ISO معرفی شد تا در هر کشوری اندازه رزوه ها یکسان باشد. از مدت ها قبل، استاندارد بین المللی DIN توسط کشور آلمان معرفی شد و بسیار مورد توجه صنعت گران قرار گرفت.

قیمت فروش مهره سربسته

مهره های گنبدی شکل یا سربسته به همراه پیچ های شش گوش، پیچ سپری و پیچ اتاقی مورد استفاده قرار می گیرند که به عنوان مکمل های پیچ های سربسته به شمار می روند. مهره های سربسته همانند دیگر مهره ها در اندازه های متفاوتی ساخته می شوند که با توجه به اندازه قطعه و بر اساس میزان فشار وارده، ازپیچ و مهره خاص و در اندازه معینی استفاده می کنند تا مقاومت کافی را داشته باشد و صدمه ای به قطعه یا صفحه وارد نشود.

قیمت فروش مهره سربسته

با توجه به اینکه اندازه مهره های متفاوت است قیمت مهره های نیز بر اساس اندازه آن ها تعیین می شود. به علاوه مهره های آهنی و استیلی دارای ارزش متغیری هستند.  مهره های سربسته در صنایع گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله آن می توان به صنعت آب و گاز، ماشین سازی، ساختمان و … اشاره کرد.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *