فهرست بستن

قیمت فروش پیچ مهره واشر HV

قیمت فروش پیچ مهره واشر HV به همراه مهره‌ی شش گوش اچ وی سه قطعه وابسته و جدانشدنی صنعت پیچ و مهره به شمار می روند که حضور یکی از آنها بدون دیگری کاربردی در صنعت نخواهد داشت. جهت مطالعه مقاله مربوط به پیچ HV 6914 و مهره HV  کلیک کنید.
سه مورد از وجه تمایزات واشر تخت شش گوش استاندارد HV 6916 نسبت به واشر تخت شش گوش DIN125 ساده فولاد پر کربن تر ، ارتفاع بالاتر و میزان مواد اولیه مصرفی بیشتر می باشد.

قیمت فروش انواع پیچ مهره واشر HV

در میان اتصالات و پیچ و مهره اصطلاح واشر بسیار شناخته شده است.
اما شاید برای سایر اشخاص تفاوت واشر و سایر اجزای پیچ مهره و ابزارهای چف و بستی فلزی صنعتی و خانگی کمی گنگ به نظر برسد.
واشر تخت اچ وی با ضخامتی متغیر و اکثراً نازک با حفره مرکزی در یک حلقه متناسب با سایز پیچ مخصوص به خود ساخته می شود.

فروش پیچ مهره واشر HV

ناگفته نماند که ممکن است به دلیل حساس بودن شرایط کاری عملیات های چفتی و بستی و اجرای پروژه در آب و هوای مرطوب و خورنده یا در معرض مواد خورنده اسیدی و شیمیایی ، جهت جلوگیری از خوردگی فولاد ضد زنگ آبکاری شده استفاده شود.
در کارگاه های مخصوصی خدمات آبکاری فلزات ، پوشش دهی انواع فولاد سخت یا نیمه سخت گالوانیزه ضد زنگ و سایر آلیاژ ها (پوشش روی و دیگر فلزات مقاوم در مقابل خوردگی و سایش) انجام می شود.

قیمت فروش انواع پیچ مهره واشر HV

قیمت فروش پیچ مهره واشر HV

از واشر …. جهت اتصال پیچ …. با کلاس با گرید 10.9 فولادی و مهره … استفاده می گردد.
به منظور مقاومت سایشی و تنسایل و سختی سطحی بی نهایت بالا در نیروگاه های حرارتی و انرژی برق، پالایشگاه نفت گاز طبیعی و صنایع سنگین دیگر همچون ماشین سازی و صنعت کشاورزی استفاده می شود.
اما در حقیقت کاربردهای مهم واشر اچ وی تخت 6916 سه مورد زیر است.

  •  تجهيزات دريايی
  •  صنايع پتروشيمی
  •  صنايع ساختمانی

قیمت فروش انواع پیچ مهره واشر HV

استانداردهای بین المللی واشر Washer HV فولاد با ساختار کربنی ساده که حرارت پذیر و مستحکم در مقابل فشار های بار بیش از حد می باشد در حدی که با فداکاری فشار وارد شده از اتصال مهره در سطح مد نظر را به صورت یکنواخت پخش می کند. استاندارد تعیین شده برای گرید مقاومتی واشر HV 6916 در همه حال 10 است.

استاندارد واشر های اچ وی بر اساس دستگاه استاندارد بین المللی EN14399 و در دستگاه استاندارد دیگر ابعاد واشر DIN 6916 HV با جنس فولادی 17225 سخت ومقاوم پرمصرف تر و پرفروش تر نسبت به واشر تخت ساده استاندارد  DIN125می باشد. DIN 6916  معادل با سایر استانداردها همچون موارد زیر است :

  •  ISO 7416
  • ASTM F436
  • EN14399-6

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *