فهرست بستن

قیمت فروش پیچ متری

قیمت فروش پیچ متری  در اندازه ها و سایزهای مختلف تولید می شوند و معمولا از استنلس گرید 304 تولید می شوند.
پیچ استیل مقاومت بیشتری دارند بنابراین در مقابل رطوبت قدرت مقاومت خود را نشان می دهند.
این نوع پیچ ها در اتصالات کانال های دیواری و همچنین در صنایع آب و فاضلاب کاربرد دارند و استفاده بیشتری می شود.
قطر های مختلف پیچ استیل از 5 میلیمتر به بالا با دو نوع دنده میلی متری و دنده کبریتی تولید و عرضه می شوند.
پیچ های متری استیل دنده کبریتی دارای لبه های گوشت دار بر روی دنده دارند و طول گام بلندتری دارند.
پیچ متری استیل طبق استاندارد DIN975 با گرداندن مفتول استنلس استیل بین فک های دنده دار متحرک و ایجاد دنده و شیار بر اثر نیروی فشاری تولید شده اند. این نوع پیج ها در سایز های مختلفی از M5 تا M24 موجود می باشد.

قیمت فروش انواع پیچ متری
هرچه قطر پیچ استیل بالا تر می رود توان تولید آن با طول بیشتر نیز بالا می رود چرا که بر اثر گرداندن پیچ استیل با سایز بالاتر و طول بالاتر بین دو فک برای عملیات دنده زنی لنگر کمتری ایجاد شده و پیچ تاب بر نمی دارد.

مزایا و گرید های پیچ استیل

همانطور که گفته شد پیچ متری مقاومت بیشتری دارند و به دلیل این مقاومت محیطی در برابر اکسید شدن حاصل از رطوبت مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت فروش انواع پیچ متری

پیچ متری استیل که معمولا از گرید G304 استنلس استیل تولید می شود با قرار گرفتن در محیط های نم دار بالاخص در تاسیسات ساختمان ها، داکت ها و دیواره های داخلی فضا ها که در ارتباط با خاک مرطوب و رطوبت های محیطی می باشد زنگ نمی زند و طول عمر مناسبی دارد. پیچ استیل سایز های M8, M10 , M12 بیشترین مصرف را در بین سایز های مختلف آن دارد.

طریقه دنده زنی پیچ استیل

دنده زنی پیچ استیل به دو صورت انجام می شود. برای دنده های درشت معمولی COARSE THREAD پیچ متری استیل را با غلتاندن بین دو فک دنده دار متحرک و تحت فشار دنده دارد می کنند.

قیمت فروش انواع پیچ متری
اما در مورد پیچ استیل دنده کبریتی با توجه به عمق بالای دنده ها و زوایای شارپ و تیز آنها نمی توان آن را بدون براده برداری دنده نمود و از این رو با قرار دادن در دستگاه های مخصوص براده برداری این دنده ها به شکل کبریتی بر روی سطح پیچ استیل بوجود می آیند.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *