فهرست بستن

قیمت فروش پیچ در سایزها و متریال مختلف

قیمت فروش انواع پیچ در سایزها و متریال مختلف :کرپی ها پیچ هایی U مانند هستند  و به همین علت، آن ها را پیچ های U  شکل نیز می نامند. در ابن نوع پیچ ها قطعه ورقه مانند نازکی از دو انتهای آن رد شده و در هر دو سمت آن مهره قرار می گیرد. این نوع پیچ و مهره ها برای نگه داشتن لوله های آب و گاز و همچنین در صنعت ماشین سازی برای نگهداری از برخی قطعات و اتصال ان ها به بدنه ماشین کاربرد دارند. این پیچ ها با توجه به مکان مورد استفاده و نوع مصرف در اندازه های مختلفی ساخته می شوند.

قیمت فروش انواع پیچ در سایزها و متریال مختلف

پیچ چشمی: پیچ های چشمی متشکل از دو بخش است. انتهای این نوع پیچ ها به شکل دایره و بخش اصلی آن صاف و دنده دار است. این پیچ ها در اندازه های مختلف که از سایز 20 تا 100 متغیر است ساخته می شوند. ساختار این پیچ ها به گونه ای است که برای استفاده در سازه ها و نگهداری اجسام مستحکم باشند. در برخی می توان آن را به عنوان دستگیره و همچنین اهرم مکانیکی مورد استفاده قرار داد.

قیمت فروش انواع پیچ در سایزها و متریال مختلف

پیچ دو سر یا پبچ روپلاک این پیچ به صورت نوک تیز و بدون سر می باشد که برای اتصال قطعات بدون مشخص بودن پیچ، مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پیچ ها اکثر مواقع در نجاری پر کاربرد است.

قیمت فروش انواع پیچ در سایزها و متریال مختلف

پیچ و مهره واشر دار پیچ و مهره هایی هستند که که در مابین آن واشر قرار می گیرد و و از تماس پیچ و مهره جلوگیری می کند و این موضوع باعث می شود تا مهره به راحتی در اثر اصطکاک باز و یا شل نشود. واشر ها انواع مختلفی دارند که بر اساس موارد مصرف ،نوع و جنس شان متغیر است.

انواع واشر ها عبارتند از: واشر های چهارگوش، خورشیدی،موجی، فنری و … .

پیچ گتزوئیلی این نوع پیچ در اتصال قطعات هیدرولیکی مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل به این نام شناخته شده است. این پیچ در اندزاه های بلند و کوتاه ساخته می شود . با توجه به اینکه این پیچ در سر شیلنگ های هیدرولیکی تعبیه می شوند، باید از استحکام بالایی برخوردار باشند از این رو جنس آن از فولاد انتخاب می شود یا کارایی آن بالا رود.

قیمت فروش انواع پیچ در سایزها و متریال مختلف

قیمت فروش انواع پیچ در سایزها و متریال مختلف

پیچ های دو سر رزوه این پیچ ها به نام پیچ دو سر دنده نیز شناخته می شود . این پیچ ها دو سرشان دارای دنده است ولی نوع دنده در هر دو طرف با یکدیگر متفاوت است و ساختار آن ها به گونه ای است که در داخل سوراخ ایجاد شده رزوه شوند. اندازه این پیچ ها طبق اندازه کلی پیچ ها  انتخاب می شوند. قسمت رزوه کاری نشده این پیچ ها در وسط این پیچ قرار دارد و بعد از اتصال قطعات به هر دو طرف آن می توان با مهره ثابت و محکم نمود.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *