فهرست بستن

فروش پیچ سرمته ای واشردار

فروش پیچ سرمته ای واشردار : این شرکت عرضه کننده محصولات اورجینال ساخت کشور تایوان با کیفیت و قیمت مناسب می باشد.
پیچ سرمته ای شیروانی نسوز از محصولات پرطرفدار و مورد رضایت مصرف کنندگان کشور می باشد که خرید آن ها به شکل کارتنی و با تعداد متنوع به صورت عمده و یا آنلاین انجام می گیرد.

فروش پیچ سرمته ای واشردار

فروش پیچ سرمته ای واشردار

پیچ سرمته واشردار ساده

پیچ سرمته واشر دار ساده ضخامت رایج ۴.۲ میلی متر و اندازه طول آن ۱۲ میلیمتر تا ۱۰۰ میلیمتر برآورد شده است.
واشر در این نوع از پیچ ها سبب می شود تا فشار به صورت بهتر و به شکل مناسب تری در سطح قطعه پخش گردد با توجه به گل پیچ چهار سوی پیش سرمته جهت بستر بستن و باز کردن آن نیاز به سریع پیچ گوشتی یا چهار سو می باشد تا به عنوان واسطه از دریل استفاده شود

فروش پیچ سرمته ای واشردار

به سبب مسطح و خزینه بودن گل پیچ درون کار و سطح قطعه کار قرار گرفته و جهت مواردی که نیازی به بیرون ماندن گل پیچک از سطح مورد نظر باشد، گزینه بسیار مناسبی است.
ضخامت این نوع پیچ از حدود ۳.۳۵ تا ۴.۸ میلی متر متغیر بوده و اندازه قد ۱۲ الی ۱۰۰ میلی متر در تغییر است قلبی چهارسو در سر این نا پیج نیازی به استفاده از سریع پیچ گوشتی دوسو و یا چهارسو به عنوان واسطه در دوره‌ای و می گردد.

فروش پیچ سرمته ای واشردار

پیچ سرمته ای بکسی واشردار مشابه انواع پیچ شیروانی خودکار بوده و از جمله پرکاربرد و پرمصرف ترین پیچ های سرمته ای رایج در صنعت محسوب می شود.

به طور معمول ضخامت ۶ میلی متری و اندازه یک و ۲۵ سانتی متری تا ۱۵ سانتی متری می باشد .

دارا بودن واشر پلاستیکی در زیر قسمت گل پیچ یا سر پیچ موجب حالت عایق مانند در برابر عوامل رطوبتی مایعات و سیالات دیگر و گرد و غبار می گردد .

جای بستن پیچ سرمته احتیاجی به آچار بکس دارید که به‌طور واسطه دستگاه گریل متصل می‌گردد این پیچ با نام پیچ شیروانی سرمته ای نیز شناخته می‌شود.

فروش پیچ سرمته ای واشردار

فروش پیچ سرمته ای واشردار

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت سفارش از فروشگاه پیچ فروشی تهران واقع در خیابان قزوین با شماره تلفن های مرکز کارشناسی فروش در ارتباط بوده و یا از طریق ارسال پیام در واتس اپ مستقیماً با مدیر فروش مجموعه مشاوره فرمایید.

این فروشگاه طی سالهای اخیر به عنوان یکی از بزرگ ترین عرضه کنندگان پیچ و مهره در کشور در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *