فهرست بستن

فروش پیچ سرمته ای شیروانی

پیچ سرمته ای شیروانی چیست؟
پیچ شیروانی در کل نوعی از پیچ ها در صنعت هستند که در زمینه‌ی تولید دیوار کاذب و سقف شیروانی بیشتر استفاده می‌شود.
و به همین سبب نام این وسیله چفت و بستی به عنوان پیچ شیروانی شناخته شده است.

فروش پیچ سرمته ای شیروانی

فروش پیچ سرمته ای شیروانی

پیچ شیروانی بر اساس نوع مصرف به دو نوع سرمته ای یا نوک مته ای و پیچ شیروانی ساده طراحی، تولید و به فروش می‌رسند.
هر یک از این پیچ ها دارای کاربرد و مصارف مخصوص به خود در صنعت هستند و در چفت سازی، تولید قطعات مختلف چوبی، سازه های ام دی اف، سقف کاذب و دیوارهای کاذب منازل مسکونی، برج های تجاری، اداری و صنعتی به شیوه مدرن و معماری به سبک جدید در سالن تشریفات، هتل‌ و رستوران های چند ستاره استفاده می گردد.

فروش پیچ سرمته ای شیروانی

گل پیچ یا سر پیچ شیروانی اغلب به 2 شکل استفاده می‌شود که یکی به عنوان گل پیچ شیروانی آچارخور یا همان گل پیچ بکسی پیچ شیروانی سرمته ای بکسی طراحی و عرضه می گردد که توسط آچار باز و بسته و چفت و بست می گردد و دیگری به عنوان گل پیچ پیچ‌گوشتی خور در دو نوع دو سو و چهارسو ساخته می شود.

فروش پیچ سرمته ای شیروانی

فروش پیچ سرمته ای شیروانی پیچ گوشتی خور

پیچ شیروانی پیچ خودکار سرمته ای و ساده نسبت به سایر پیچ های شیروانی یعنی مدل آچارخور یا بکسی کاربرد بیشتری در صنعت دارد.
مدل دیگر بیچ شیروانی نوع ساده خودکار با نوک تیز بوده و دیگری پیچ شیروانی سرمته ای که نوک تیزی نداشته بلکه به شکل مته ای بوده و کاربرد اصلی این پیچ در مته یا نوک آن نهفته است.
در بخش زیرین گل پیچ شیروانی آچارخور، واشری تعبیه شده که نقش مهم ساپورت کنندگی کل ساختار پیچ را مابین قطعات مورد نظر و خود پیچ بر عهده دارد .

فروش پیچ سرمته ای شیروانی

فروش پیچ سرمته ای شیروانی

فروش عمده واشر از نمایندگی پیچ فروشی در تهران

فروش پیچ سرمته ای شیروانی واشر پلاستیکی مخصوص پیچ سرمته ای شیروانی یا نوک مته ای آچارخور از جنس مفتول پلیمری بوده و روی آن از جنس فلزات ساخته می شود.

مشتریان و مصرف کنندگان انواع پیچ و مهره شیروانی پیچ سرمته ای و پیچ نوک مته ای ساده بوکسی پیچ گوشتی خور و یا آچارخور می‌توانند از طریق ثبت سفارش و خرید اینترنتی در وب سایت فروشگاه آنلاین و استعلام قیمت و موجودی انبار ابزار آلات اتصالی مورد نیاز خود را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرند.
کاربران می توانند رضایت خود از کیفیت کالاهای خریداری شده و سوالات و مشکلات خرید عمده پیچ شیروانی سرمته ای و سایر اتصالات را با کارشناسان فروش این مجموعه مطرح نمایند.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *