فهرست بستن

فروش پیچ رول بولت سقفی

فروش پیچ رول بولت سقفی برای این که بتوان وسیله های مورد نیاز را در روی سقف اجرا و نصب نمود از انکر بولت ها یا همان رول بولت سقفی استفاده می کنند.
رول بولت اکستنشن ولت اتصال دهنده هایی هستند که به عنوان انکربولت نیز شناخته می‌شود و جهت مصارف ساختمان سازی به عنوان انرژی نگهدارنده از طریق انبساط و به وجود آوردن اصطکاک بین مصالح ساختمانی طراحی و تولید می شوند .

فروش پیچ رول بولت سقفی

فروش انواع رول بولت سقفی

خرید رول بولت جهت نصب، کاشت و اجرای انواع عملیات سازه ها چون نصب پلیت و صفحات فلزی به بتن در مرکز پخش رول بولت در تهران، با عنوان «گروه صنعتی بازرگانی پیچ گستر داریان» صورت می گیرد.

در کل، رول بولت سقفی و انکرهای مکانیکی ابزاری فوق العاده مفید برای نصب سازه های فلزی و دیگر المان ها به بتن سنگ و سطح سخت … هستند.

المان فلزی به منظور متصل شدن به فوندانسیون بتنی یا پی ساختمان ها نیاز به وجود صفحه فلزی یا پلیت جهت نصب دارند.
برای مثال تیر چراغ برق فلزی یا تیرآهن به واسطه صفحه پلیت به شالوده بتنی و وصل می شود.
اتصال این صفحات به طور وظیفه انکر مکانیکی و رول بولت ها می باشد.

فروش پیچ رول بولت سقفی

نصب رول بولت سقفی

به غیر از موارد ذکر شده از رول بولت ها جهت نصب انواع نمای خارجی سازه ها، پارتیشن‌ها، شاسی آسانسور و پله برقی، نرده ها، سقف کاذب و سایر موارد به طور اشاره نمود.

فروش پیچ رول بولت سقفی

روش استفاده از رول بولت سقفی بدین صورت است که نصب این موارد به طور دیگر نیازی به صفحه فلزی ندارد و به طور مستقیم از رول بولت جهت نصب استفاده می گردد.

نصب اتصالات مختلفی همچون ساپورت تجهیزات الکتریکی، سینی‌ کابل، داکت‌ها، کانال تهویه هوا، اتصال ساپورت مجاری تاسیسات، انواع آویز و چراغ های لوستری و… نیاز به وجود رول بولت ها دارند.
اتصالات مطمئن و امن جهت نصب و بهره برداری امن در حین اجرا را فراهم می کنند.

فروش پیچ رول بولت سقفی

فروش پیچ رول بولت سقفی Hilti برندی معتبر و مطمئن آلمانی می باشد که در ایران طرفداران بسیار زیادی در بین پیمانکاران و مجریان عملیات‌های کاشت و نصب لوستر و دکوراسیون داخلی سقف کاذب و غیره به خود اختصاص می دهد.
نصب رول بولت سطحی بسیار ساده می باشد.
برای مثال می‌توان از تاسیسات مکانیکی جهت نصب انواع مونتاژ و قطعات روی یکدیگر سوار شده بدون نیاز به وجود سایر اتصالات انجام پیچ و مهره و قطعات دیگر جانبی استفاده می شود.
رول بولت از جنس متریال خشکی فولادی آهن و به صورت گالوانیزه سرد و گرم یا داکرومات پوشش‌دهی می‌شوند.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *