فهرست بستن

فروش قلاب های پیچی

فروش قلاب های پیچی : قلاب های پیچی ، پیچ هایی هستند که انتهای آن ها به صورت دایره ای یا بیضی شکل است و ساختار آن به گونه ای طراحی شده است که امکان بستن پیچ با دست میسر است. این پیچ ها با رو پلاک مورد مصرف قرار می گیرد.

فروش قلاب های پیچی

جنس قلاب پیچی

به دو دسته فلزی و غیر فلزی تقسیم بندی می شود .جنس قلاب ها بر اساس اینکه در کجا مورد استفاده قرار می گیرند، تعیین می شود. از آلیاژ های مختلفی مانند، آهن، آلومینیوم، فولاد ، استیل، خشکه، برنج، مس، آهن، پلاسنیک و … تهیه می شود. قلاب هایی که از جنس فلز می باشند به دلیل خاصیت فلزی، مقاومت بیشتری نسبت به انوع پلاستیکی دارند. و در بین قلاب های پیچی فلزی، آهنی و فولادی مستحکم تر می باشند.

فروش قلاب های پیچی

در کل حالت یکسانی دارند  و  فقط در برخی قسمت ها تفاوت جزئی با یکدیگر دارند.
برخی از آن ها انتهای گرد، برخی انتها استوانه ای دارند و این بر اساس مصرف شان طراحی شده است.

برخی از قلاب ها واشر دار هستند. به این صورت که در درون پیچ از واشر استفاده می شود که این موضوع مانع از شل شدن می شود در نتیجه مقاومت آن در برابر باز شدن بیشتر می شود. البته  لازم به ذکر است که این نوع قلاب های پیچی در خارج از ایران تولید می شوند.

نوع دیگری از قلاب های ضد زنگ می باشند به عبارت دیگر، با آلیاژ هایی آبکاری شده اند به این منظور که در برابر آب و رطوبت هوا عمر طولانی تری در مقایسه با سایر قلاب های پیچی داشته باشند. گفتنی است که قلاب های پیچی از جنس استنلس استیلی به علت ماهیتی که دارد احتیاجی به آبکاری با آلیاژ های مختلف ندارد و زنگ نمیزند.

برخی از قلاب های آهن مشکی که از آهن ساخته شده و همچنین با آبکاری مشکی به این حالت درآمده اند.

نوع دیگری از قلاب های پیچی سفید یا نقره ای قلاب های پیچی از جنس آهن و گاهی فولاد می باشند که با آبکاری به این رنگ تبدیل شده اند. در بعضی مواقع خود رنگ یا به عبارتی بی رنگ هستند؛ این نوع قلاب ها آبکاری نشده اند و به همان رنگ آهن باقی مانده اند. قلاب های آهنی گالوانیزه نیز در طی فرآیندی با روکشی گالوانیزه پوشانده می شوند تا ضد زنگ گردد.

فروش قلاب های پیچی

کاربرد :  با توجه به نوع آن کاربرد های متفاوتی دارند ولی اصلی ترین استفاده آن در ساختمان ها می باشد.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *