فهرست بستن

فروش واشر موجی

فروش واشر موجی : واشرها ابزار های کوچک و به  ظاهر ساده ای هستند که کاربرد وسیعی در انواع اتصالات دارند.
واشر ها به طور معمول برای پیچ و مهره های شش گوش، چهار گوش، مهره های بلند و … استفاده می شوند.
در انواع متنوعی تولید می شوند که هر کدام نقش خاصی برعهده دارد.
برای انواع واشر ها  می توان به واشر های خورشیدی، واشر های ساده، واشر های موجی ، واشر های تخت واشر های فنری و غیره اشاره نمود که آنچه در این مقاله مورد بحث قرار می گیرد، واشر های موجی است که کاربرد ویژه ای در صنعت دارند که با آن ها آشنا خواهیم شد.

فروش انواع واشر موجی

شناخت واشر ها :نام انگلیسی واشر های موجی Waved Form خوانده می شود. این واشر ها برای اتصال پیچ و مهره های خودکار مورد استفاده قرار می گیرند. شکل ظاهری واشر ها به این صورت است که همانند واشر های ساده دایره ای شکل است و تفاوتی که با واشر های معمولی دارد در این است که قسمت بیرونی آن رفته رفته حالت موجی به خود می گیرد به طوری که در بعضی قسمت ها واشر به صورت کج و مورب و یا خم شده به نظر می رسد. در برخی از این واشر ها در یک سمت آن بریدگی وجود دارد و یکسره نیستند.

فروش انواع واشر موجی

جنس واشر ها :جنس واشر ها بر اساس نوع و جنس پیچ و مهره هایی که داخل ان ها قرر می گیرد انتخاب می شوند. از این رو، آن ها را در انواع متفاوتی تولید می کنند. بنابراین واشر های موجی را می توان بر مبنای پیچ و مهره های موجود در بازار در جنس آهن، استیل، فولاد و … مشاهده نمود.

فروش انواع واشر موجی

واشر ها در گرید های A و B تهیه می شوند که بر اساس استاندار های DIN137 ساخته می شوند که این استاندارد ها مربوط به شرکت آلمانی می باشد. این واشر ها در اندازه های متفاوتی و براساس کارایی ان ها مونتاژ می شوند.

فروش انواع واشر موجی

فروش انواع واشر موجی

کاربرد واشر موجی :انچه این واشر را از سایر واشر ها متمایز کرده شکل ظاهری آن است که بر اساس همین نیز کاربرد های آن مورد بحث قرار می گیرد.
این واشر ها در کنار پیچ و مهره های آلن، پیچ و مهره های استوانه ای، پیچ چشمی، پیچ چوب، پیچ الیافی و پیچ خشکه استفاده می شود.
به علاوه این واشر ها بیشتر در تجهیزات الکنرونیکی و ابزارهای الکتریکی دیده می شوند.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *