فهرست بستن

فروش انواع واشر خورشیدی

فروش انواع واشر خورشیدی امروزه به دلیل پیشرفت علم در صنعت ، ساخت و ساز و تحهیزات صنعتی، پیچ و مهره ها نقش اساسی را در آن ایفا می کنند به طوری که به هیچ وجه ، کارایی آن غیر قابل انکار است.

پیچ و مهره ها همان طور که می دانید برای متصل نمودن صفحات و قطعات کوچک و بزرگ به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند و سازه هایی با استحکام و مقاومت بالا تولید می کنند. این واشر ها کاربرد گسترده ای در صنعت و به خصوص در تجهیزات ماشین ها دارند.

فروش انواع واشر خورشیدی

ساخت واشر و استفاده از آن در کنار پیچ و مهره بر اعتبار این موضوع دامن زد و استحکام و م پایداری مهره ها را دو چندان نمود . به علاوه کاربرد پیچ و مهره ها را گسترده تر کرد.

فروش انواع واشر خورشیدی

ساختار این نوع واشرها به صورت حلفه های دایره ای شکل است که یک طرف آن به صورت تخت و طرف دیگر آن به شکل دندانه های مورب یا خار  می باشد که حالتی مانند خورشید به وجود آورده است و این سبب می شود تا پیچ و مهره در کنار یکدیگر چفت شده و امکان نفوذ وجود نداشته باشد.

فروش انواع واشر خورشیدی

نوع دیگر واشر های خورشیدی ساختار متفاوتی با آنچه که گفته شد دارند.
این نوع از واشر ها به صورت حلقه هایی هستند که هر دو طرف آن تخت بوده و داخل حلقه به صورت مثلث های پیوسته در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

فروش انواع واشر خورشیدی

واشر در دو نوع فلزی و پلاستیکی ساخته می شوند. هر کدام از واشر ها کارای مخصوصی دارند.
واشر های پلاستیکی عایق بوده و در برخی موارد مانع از نفوذ آب به داخل پیچ شده و از زنگ زدگی جلوگیری می کنند.
واشر های فلزی خود، انواع متنوعی دارند  که ما در این مقاله به بررسی و شناخت واشر های خورشیدی می پردازیم.

فروش انواع واشر خورشیدی

واشر های خورشیدی از استنلس استیل ساخته می شوند و با توجه به شرایطی که این واشر ها مورد استفاده قرار می گیرند در گرید های 304 و 316 تولید می شوند. اگر حساسیت کار و مورد مصرف بالا رود از واشر خورشیدی قوی تری استفاده می کنیم.

این واشر ها به دلیل ساختار ویژه ای که دارد در صنعت پتروشیمی، صنعت برق،  صنعت خودرو سازی و تجهیز ماشین آلات و سازه های فلزی مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر موارد فوق، واشر های خورشیدی یا ستاره ای یا واشر های خاردار  در سایر صنایع و سازه های ساختمانی نیز کاربرد دارد.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *