فهرست بستن

فروشگاه مرکزی فروش رول بولت 10

فروشگاه مرکزی فروش رول بولت 10 فاکتورهای موثر در انتخاب انواع انکر بولت و فروش رول بولت این است که مهم است که شرایط محیطی و آب و هوای جغرافیایی منطقه در حین کاشت انکربولت و استفاده از آن تاثیر دارد.

فروشگاه مرکزی فروش رول بولت 10

عوامل محیطی و شرایط آب و هوایی و جغرافیایی به گونه ای است که هر چه میزان فسفات و سولفات مواد خورنده اسیدی نمک و رطوبت بیشتر باشد در نتیجه از انکر بولت های مقاوم مقاوم تر با گیرایی و عملکرد بیشتر، قیمت بالاتر همچون برندهای هیلتی فیشر و سایر مارک‌های آلمانی استفاده خواهد شد.

محل نصب انکربولت خانه‌های حاشیه دریا و پالایشگاه که میزان نمک فوق العاده زیادی دارد و تصفیه‌خانه، کارخانه، نیروگاه و غیره همگی در انتخاب نوع انکربولت و قیمت نهایی آن تاثیر دارند.

فروشگاه مرکزی فروش رول بولت 10

فروش رول بولت 10 و طریقه نصب انکر بولت

پس از خرید رول بولت نوبت به کاشت و نصب آن می‌رسد. کاشت انکر بولت در مصالح پایه بستگی به نوع آن دارد.

ولی متداول ‌ترین روش کاشت انکر بولت بدین صورت است که ابتدا سطح مصالح پایه که می ‌تواند باشد

به خوبی از هر گونه مصالح همچون انواع مختلف بتن سخت، سبک، متخلخل، ترک ‌دار، هوادار، سنگ طبیعی، آجر ، سرامیک، سفال، گرانیت و غیره گرد و غبار پاک می ‌شود.

فروشگاه مرکزی فروش رول بولت 10

سپس با توجه به نقشه عمق کاشت انکر بولت سوراخ شده، سپس سوراخ با دستگاه مکنده کاملا تمیز می‌ گردد.

فروشگاه مرکزی فروش رول بولت 10

بعد از آن انکر بولت با ضربات چکش مخصوص به درون سوراخ هدایت شده و به روش اصطکاکی انبساطی با مصالح پایه گیرایی می ‌یابد. در روش اصطکاکی انبساطی بعد از وارد کردن انکر بولت به درون سوراخ مهره آن را محکم می ‌کنند و به بیرون می‌ کشند و آن را با فشار باز می‌کنند. انکر بولت درون مصالح منبسط شده و با مصالح پایه به اصطکاک می‌ رسد و به این ترتیب درون مصالح محکم می‌‌شود.

فروشگاه مرکزی فروش رول بولت 10

جهت خرید اینترنتی و آنلاین رول بولت برند آلمانی ، چینی و ایرانی با کارشناسان واحد فروش و بازرگانی مجموعه فروشگاهی و فنی صنعتی پیچ گستر داریان تماس داشته باشید.

فروشگاه مرکزی فروش رول بولت بر حسب میزان بودجه و توان مالی تعیین و انتخاب و به دست مصرف کنندگان می‌رسد.

فروشگاه مرکزی فروش رول بولت 10

فروشگاه مرکزی فروش رول بولت 10

هنگام قرار گرفتن در حفره، به وسیله ی انبساط پایه رول بولت، با مصالح پایه مانند بتن به شدت درگیر شده تا از طریق این مکانیسم، اتصال مورد نیاز برقرار گردد و تحت بار قرار بگیرند. این نوع انکر با عنوان اکسپنشن انکر نیز شناخته می‌شود.

  • انکر بولت فلزی
  • رول بولت رزوه داخل
  • انکر مکانیکی پلاستیکی
  • انکر ضربه ای

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *