فهرست بستن

تولید کنندگان واشر فلزی تخت استیل

تولید کنندگان واشر فلزی تخت استیل : واشر فلزی دارای انواع مختلفی است که کاربردهای متنوعی در صنعت دارد.
یکی از این واشر ها واشر تخت بوده که برای اتصالات پیچ و مهره های شش گوش، پیچ و مهره های آلن و همچنین استاد بولت به کار می رود.

عموماً با اهداف مختلفی توسط تولیدکنندگان پیچ و مهره، واشر و سایر اتصالات طراحی و ساخته شده و در بازار داخلی ابزارآلات صنعتی برای رفع نیاز های مصرف کنندگان (صاحبان صنایع فلزی و چفت و بستی) با قیمت های متفاوت بر حسب کیفیت متریال به کار رفته، گرید و استاندارد شان به صورت عمده و خرده فروخته می شود.

تولید کنندگان واشر فلزی تخت استیل

لیست قیمت واشر فنری استیل 

تولید کنندگان واشر فلزی تخت استیل

پیچ گستر داریان واقع در تهران تولیدکننده، وارد کننده و بورس انواع واشر فلزی باکیفیت با برندهای مطرح جهان می باشد و لیست قیمت محصولات این مرکز به صورت تخفیفات همکاری ویژه به بنکداران و سایر دوستان عزیز که خواهان تعداد زیادی از محصولات باشند به وسیله استعلام قیمت از پشتیبان همین سایت می توانید تهیه نمائید.

واشر تخت استیل A4 گرید 316

  • افزایش هر چه بیشتر تنش اتصال با فشرده شدن واشر تخت و یا تغییر شکل کمی در اتصالات نخستین کاربرد واشر تخت فلزی در صنعت می باشد.
  • محافظت از قطعات در مقابل فرو رفتگی شش ضلع از پیچ و مهره های 6 گوش درون قطعات فلزی دومین کاربرد عمده این نوع واشر ها می باشد.

تولید کنندگان واشر فلزی تخت استیل

واشر تخت استیل A2 استاندارد  DIN 125

واشر تخت استیل A2 استاندارد DIN 125 محصولی پر فروش در مراکز پخش اتصالات فلزی می باشد همواره به همراه پیچ استیل آلن، شش گوش و یا متری از سایزهای 3 میلی متر به بالا تولید می شوند.

ابعاد میلیمتری داشته و وجود عناصری با اکترون دهی بالا همچون نیکل و کروم (عناصر فلزی اکتیو ) در ساختار این نوع واشرها در متریال پایه آن یعنی عنصر آهن باعث بی نیازی این واشر از آبکاری با پوشش های مختلف می گردد.

تولید کنندگان واشر فلزی تخت استیل

تولید کنندگان واشر فلزی تخت استیل

در اصل مقاومت بالایی در شرایط محیطی نم دار ، مرطوب و مواد شیمیایی خورنده ، داشته و دچار سایش و زنگ زدگی کار نخواهد شد.
بازرگانی  تولیدکننده، وارد کننده و پخش کننده واشر تخت استیل A2 استاندارد DIN 125 و سایر واشر های فولادی ، آهنی ، استنلس استیل و… در سطح کشور می باشد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه سفارش واشر و پیچ و مهره های مورد نیاز خود با شماره تلفن های ثبت شده در همین وب سایت تماس حاصل فرمائید.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *