فهرست بستن

تولید و فروش مهره شرکت نفت و گاز پتروشیمی

تولید و فروش مهره شرکت نفت و گاز پتروشیمی : پیچ و مهره اعضای جدا نشدنی دنیای صنعت می باشند چرا که نقش مهمی را در انواع اتصالات بازی می کنند. پیچ ها را با توجه به نوع اتصال در اشکال مختلفی می سازند که نام آن ها نیز بر اساس شکل ظاهری و یا عملکرد آن ها تعیین می شود.
در آن بحث، پیچ و مهره صنعتی که به پیچ و مهره شرکت نفتی معروف اند مورد توجه قرار می گیرد.

تولید و فروش مهره شرکت نفت و گاز پتروشیمی

این پیچ ها به صورت شش ضلعی طراحی می شوند و تقریبا همانند پیچ های شش گوش می باشند.

تولید و فروش مهره شرکت نفت و گاز پتروشیمی

پیچ و مهره های شرکت نفتی در صنایع مختلف همچون صنایع پتروشیمی و نفت گاز کاربرد گسترده ای دارند که شامل استاد بولت ها می باشند و در استاندارد های B8 – B8M – B7 – B7M- L7 – L7M ساخته می شوند که درجه بندی های مختلفی دارند. رایج ترین آن ها پیچ و مهره در گرید  A1942 می باشد. این پیچ ها معمولا به منظور اتصال در تجهیزات مربوط به خطوط لوله و اتصالاتی که مربوط به اتصال سرچاهی است مورد مصرف قرار می گیرد. برای استحکام بیشتر پیچ ها از مهره ها کمک می گیرند که مهره مورد مصزف در این نوع اتصالات مهره های 2HM می باشد و اندازه ارتفاع آن ها نسبت به سایرین بیشتر است.

تولید و فروش مهره شرکت نفت و گاز پتروشیمی

جنس این نوع پیچ و مهره ها را از آلیاژ های فولاد خشکه ، آهن،استیل نسوز  و … اتخاب می کنند تا استحکام بالای در برابر فشار زیاد داشته باشند. برای جلوگیری از نفوذ آب و همچنین ممانعت از زنگ زدگی و خوردگی روی آن را با استفاده از گالوانیزه گرم و سرد و همچنین داکرومات می پوشانند. به علاوه این کار سبب می شود تا پیچ و مهره های شرکت نفتی در برابر سرما و گرمای زیاد مقاوم تر گردد.
این پیچ ها در لوله هایی که با هدف انتقال نفت و گاز تعبیه شده مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید و فروش مهره شرکت نفت و گاز پتروشیمی

واحد های تولیدی مختلفی این نوع از پیچ ها را تولید و عرضه می کنند که به منظور کاربرد های کارگاهی، خودروسازی،ماشین آلات، معادن و راه سازی مورد مصرف قرار می گیرند.  این سایت با فراهم آوردن انواع پیچ ها در کنار هم به شما کمک می کند تا پیچ و مهره مورد نظرتان را انتخاب و خریداری نمایید. به طوری که این مهره ها از کیفیت مطلوبی برخوردارند و بعد از مصرف صدمه ای به آن ها نمی رسد.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *