فهرست بستن

تولید و فروش پیچ خشکه صنعتی

تولید و فروش پیچ خشکه صنعتی به پیچ آهن معروف هستند و در رتبه پیچ مهره ها با استقامت متوسط به پایین دسته بندی می شوند.

در صنایع سنگین و بارهای زیاد کاربرد زیادی ندارند و صرفا نقش اتصال دهنده دارند. هر میلیمتر مربع آنها تنها بار 50 کیلوگرم را تحمل می کند.

تولید و فروش انواع پیچ خشکه صنعتی

پیچ خشکه صنعتی

پیچ 5.6 که به پیچ آهن نیز معروف هستند و همراه با مهره کلاس 5 و یا 5 به بالا بسته می شوند در دستگاه های استاندارد DIN طبق DIN931 بصورت نیم دنده و DIN933 بصورت تمام دنده تولید می شوند.

این کلاس از پیچ و مهره ها در ساختار مفتولشان کربن کمتری نسبت به کلاس های بالا تر دارند از نظر انعطاف بهتر هستند اما استقامت کمتری دارند. هر میلی متر مربع از سطح مقطع این پیچ قادر به تحمل بار 50 کیلوگرم بار است و تا 60 از بار وارد شده را نیز بدون تغییر شکل تحمل میکند.

پیچ خشکه معمولا با دنده درشت بصورت Coarse Thread تولید می شوند و مصرف اصلی آنها اتصالات معمولی است که نیاز به مقاومت کششی بالایی نیست.

این نوع پیچ و مهره در دسته پیچ های متریک دسته بندی می شود و در دستگاه استاندارد ایزو از استاندارد ISO 898 تبعیت می کند.

تولید و فروش انواع پیچ خشکه صنعتی

در ساختار پیچ 5.6 حداکثر 0.55 درصد کربن، 0.05 درصد فسفر و 0.06 درصد گوگرد وجود دارد. صنایع پیچ و مهره آژاکس تولید کننده انواع پیچ و مهره شش گوش کلاس 5.6 نیم دنده و تمام دنده سایز M6-M34 می باشد.

جداول مربوط به مقاومت و تنسایل برای پیچ و مهره کلاس 5.6 برای سهولت استفاده شما برای قطر های مختلف قید شده اند.

کاربرد پیچ و مهره خشکه صنعتی:

پیچ خشکه اتصالات فلزی بلندی هستند که ازحفره‌های دو یا چند سطح عبور می‌کنند تا آنها را باهم نگه دارند. بعضی از پیچ خشکه را می‌توان به جای هرگونه تکیه گاه روی سطوح بست.

در حالی که بعضی از پیچ‌ به مهره و واشرنیاز دارند تا بتوانند به صورت ایمن استفاده شوند.

تولید و فروش انواع پیچ خشکه صنعتی

تولید و فروش پیچ خشکه صنعتی

پیچ از دو قسمت تشکیل شده است : سر (گل) و بدنه رزوه شده پیچ. اتصالات در طیف گسترده ای از مواد از فولاد معمولی تا تیتانیوم، پلاستیک و سایر مواد تولید می‌شود. اکثر پیچ و مهره‌ از فولاد تشکیل شده اما ممکن است تغییراتی نیز داشته باشند. این تغییرات شامل مقاومت دربرابر آب که مقاوم تر از فولاد معمولی است. این مواد می‌توانند فولاد ضد زنگ یا تیتانیوم باشند. این پیچ‌ گزینه‌های خوبی برای استفاده از آنها در فضای باز یا هر چیز دیگری که در معرض هوا و یا شرایط مرطوب قرار می‌گیرند.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *