فهرست بستن

تولید فروش پیچ آلن

تولید فروش پیچ آلن انواع محتلفی دارند که یکی از آنها پیچ آلن می باشد که کاربرد های فراوان در صنعت دارند.
کاربرد پیچ آلن : به طور کلی از پیچ جهت برقراری اتصال و تثبیت دو سطح یا قطعه که دارای متریال یکسانی هستند و یا حتی از جنس مختلف می باشند، کاربرد دارد. همانطور که می دانید، پیچ ها یک قطعه استوانه ای هستند که شیارهای مارپیچ آن بر روی بدنه باعث رانده شدن به داخل سطوح می شود و سر پیچ که پهنای آن از بدنه بیشتر است، محلی برای وارد ساختن نیروی مورد نیاز برای پیچاندن این قطعه می باشد.

تولید فروش پیچ آلن

انواع پیچ آلن :

پيچ آلن : پيچی است كه در يک سرش حفره اي شش ضلعي دارد كه نوك آچار آلن هنگام استفاده در آن قرار می گيرد .

پيچ آلن (DIN 906) : اين پيچ با قدی كوتاه كه اصطلاحا به آن كور كن گفته ميشود مورد استفاده قرار مي گيرد .

پيچ آلن (DIN 911) : اين پيچ همان آچار آن است كه ميله اي شش ضلعي می باشد كه يك طرف آن خم شده و براي باز و بسته كردن پيچ هاي آلن استفاده می گردد .

پيچ آلن (DIN 912) : اين پيچ جزء پر مصرفترين پيچ هاي آلن ميباشد اين پيچ با سري گرد كه يك طرف آن يك حفره شش ضلعي بزاي باز و بسته كردن آن وجود دارد معرفی شده است . اين پيچ با كلاسهای  12.9 ، 10.9 ، 8.8 و استنلس استيل معرفي شده است . قابل ذكر است اين پيچ با رزوه هاي مختلف مانند UNE , UNF هم توليد ميگرد.

تولید فروش پیچ آلن

پيچ آلن (DIN 913 – 914 -915 – 96) : اين پيچ ها نوعي از پيچ آلن می باشد كه تمام سطح آن رزوه شده . قسمت شش ضلعي آچار آن داخل خود پيچ می باشد . تفاوت اين چهار نوع آلن در ابتدای سر پيچ ها می باشد .

پيچ آلن (din 6912) : اين پيچ آلن با پيچ هاي آلن din 912 متفاوت است در شكل گل آن به اين صورت كه ارتفاع گل اين پيچ با din 912 كمتر مي باشد كه اصطلاحاً آن را گل كوتاه
می نامند.

پيچ آلن (din 7991) : اين پيچ آلن سر خزينه می باشد به دليل سر مخروطی شكل خود كه داخل قطعه قرار می گيرد . اين پيچ به دليل شک ظاهری خود مصارف زيادی دارد چرا كه بعد از باز و بسته شدن هيچ قسمتي از آن بيرون نمی ماند.

تولید فروش پیچ آلن

 متریال تولید پیچ آلن

  • آلومینیوم
  • برنج
  • آلیاژ مس
  • پلاستیک
  • فولاد
  • استیل
  • فولاد ضد زنگ
  • تیتانیوم

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *