فهرست بستن

تولید فروش انواع پیچ دو سر رزوه

تولید فروش انواع پیچ دو سر رزوه، استوانه ای می باشد که دو سر آن رزوه و قسمتی از ساقه پیچ بدون رزوه می باشد که هیچ گونه گل پیچ ندارد و معمولا برای سفت کردن آن از دو مهره استفاده می شود و همچنین در اندازه های مختلفی وجود دارد که معمولا برای واشر سرسیلندر پژو 405 ، پارس و سمند استفاده می شوند.

تولید فروش انواع پیچ دو سر رزوه

این پیچ ها یا پیچ های دو سر دنده نام دیگر استاد بولت می باشند که در بازار با این نام ها شناخته می شوند.
پیچ های متری هم در واقع دو سر رزوه هستند و در طول 1 الی 3 متر تولید می شوند و به همین علت به آنها پیچ متری می گویند.
تنها چیزی که بین پیچ های متری و دو سر رزوه متفاوت است مراحل تولید آنهاست که با هم کاملا فرق دارد.

تولید فروش انواع پیچ دو سر رزوه

پیچ های دو سر رزوه یا دو سر دنده طبق استاندارد ASMT A193 و در انواع مختلفی تولید می شوند و استفاده عمده ای در صنایع نفت،پتروشیمی،آب و فاضلاب و خطوط انتقال سیال دارند. دو سر رزوه معمولا به صورت اینچی تولید می شوند و همراه با مهره مناسب همان آلیاژ و متریال مورد استفاده قرار می گیرند.

تولید فروش انواع پیچ دو سر رزوه

جنس این پیچ ها

جنس این  پیچ ها از فولاد و استنلس استیل درگریدهای  L7M – L7 – B16 – B8M – B8 – B7M – B7  و … می باشند که تولید می شوند و به فروش میرسند و پوشش آنها نسبت به محل مورد استفاده معمولا از کادمیوم کرومات ، داکرومات  و یا PTFE  می باشند.

تولید فروش انواع پیچ دو سر رزوه

تفاوت پیچ های متری و پیچ های دو سر رزوه

در واقع تفاوت زیادی بین پیچ های دو سر رزوه و پیچ های متری از نظر متریال به کار رفته،استاندارد تولید،دقت تولید،نوع و صنعت مصرف کننده وجود ندارد.
دو سر رزوه طبق استاندارد ASTM A193 و معمولا به صورت اینچی از فولاد گرید بالا و استیل تولید می شوند و در صنایع نفت و گاز استفاده می شوند.
اما پیچ های متری از رزوه کردن میل گرد تولید می شوند و در گرید های پایین 4.6 مگا پاسکال و گرید 5.6 مگا پاسکال تولید می شوند.
همچنین از نظر نوع دنده نیز پیچ های متری معمولا از نوع میلی متری تولید می شوند.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *