فهرست بستن

آبکاری گالوانیزه پیچ و مهره

ابکاری گالوانیزه پیچ و مهره سازه های فلزی سوله ها و کارخانجات در حال حاضر در صنایع مختلفی همچون سوله های صنعتی مجتمع های پالایشگاه نفت خام و پتروشیمی، سازه‌های صنعت استخراج و جداسازی گاز طبیعی، سنتز و نگهداری دارو و مواد غذایی بسیار پر مصرف می باشد.
امروزه کاربردهای پیچ و مهره سوله و سازه های مرتبط با آن در ساختمان‌های اداری، تجاری و مسکونی در داخل شهر و سالن‌های تولیدی، صنعتی در خارج از شهر، بسیار چشم‌گیر و رو به رشد است.

آبکاری گالوانیزه پیچ و مهره

مقایسه پیچ و مهره سوله با اتصالات جوشی

همانطور که گفتیم سوله های صنعتی و مجتمع های پتروشیمی از انواع سازه های فلزی پیچ و مهره ای استفاده می کنند. مزایای اتصالات پیچی در سازه های صنعتی نسبت به اتصالات جوشی به شرح زیر است :

ابکاری گالوانیزه پیچ و مهره

سرعت اجرای سازه پیچ و مهره ای نسبت به اتصالات جوشی بیشتر و ملموس است. مدت زمان ساخت سوله های پیچ و مهره ای بسیار کمتر از سازه های اتصالی جوشی می باشد.
با توجه به مدت زمان کلی اجرای پروژه صنعتی استفاده از پیچ و مهره سوله در این فرایند ها از طرف کارشناسان و مهندسین صنایع متالوژی و ساختمان سازی به طور صد درصدی توصیه می گردد.

آبکاری گالوانیزه پیچ و مهره

ابکاری گالوانیزه پیچ و مهره

در سازه های پیچ و مهره سوله به سبب حذف جوشکاری محل نصب سازه‌ها، تنها با جای گذاشتن قطعات در محل مناسب و بستن پیچ و مهره سرعت نصب به طور فزایندی افزایش یافته و خطاهای نصب به حداقل خواهد رسید.

کاهش کل هزینه ها با پیچ و مهره سوله !

امکان باز کردن سازه و استفاده مجدد از آن اجزای سازه های فلزی فولادی و آهنی که با پیچ و مهره به یکدیگر اتصال داده شده باشند، از دیگر مزیت‌های این نوع اتصالات می‌باشد که بر قیمت پیچ و مهره سوله نیز تأثیرگذار است.

به طوری که از اتصالات پیچ و مهره ای به کار رفته در این سازه ها می‌توان مجدداً در پیاده سازی عملیات اجرایی احداث سازه جدید استفاده کرد.

و این موضوع در محل‌هایی همچون سازه های موقت، پل، داربست موقت و سازه های غیردائمی بسیار حائز اهمیت است.

آبکاری گالوانیزه پیچ و مهره

ابکاری گالوانیزه پیچ و مهره

با توجه به مزایای بیان شده قیمت پیچ و مهره سوله نسبت به مزایای که دارد بسیار کمتر و به صرفه تر خواهد بود.

عملکرد بهتر و تجربه بیشتر ساخت سازه های فولادی با استفاده از اتصالات پیچ و مهره ای در نوع خود عالی است. هزینه اجرایی بسیار کم واقتصادی تر به نفع مالکین سوله های صنعتی است.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *