فهرست بستن

آشنایی با پیچ و مهره

آشنایی با پیچ و مهره :  در کارخانجات تولید و پخش عمده و خرده فروشی پیچ مهره و اتصالات گالوانیزه و سایر ابزارآلات چفت و بستی بالاست اما فروشگاه ارزان ترین پیچ و مهره در تهران شرکت پخش پیچ و مهره گالوانیزه ای بولت واقع در خیابان قزوین تهران می باشد که نسبت به سایر مغازه های پیچ فروشی تهران مناسب ترین و باکیفیت ترین محصولات را عرضه می کنند.

آشنایی با انواع پیچ و مهره

آشنایی با پیچ و مهره

پیچ و مهره های مختلف وسایلی پرکاربرد و پرمصرف در ساخت تمام قطعات و کالاهای صنعتی محسوب می شوند. صنایع ساخت پیچ و مهره در کشور ایران به بیش از صد سال می رسد.

تولیدات این ابزار پرمصرف در حدود میلیاردها نوع پیچ و مهره، واشر، خار، پین، اشپیل و کرپی و … را جهت استفاده در ساخت هر نوع وسیله ای به صورت مداوم تولید و به بازار ابزار عرضه می نمایند.

آشنایی با انواع پیچ و مهره

آشنایی با پیچ و مهره

می توان به جرأت گفت پیچ و مهره ها از پایه های اساسی تولید صنعت و مادر تمام صنایع چفت و بستی می باشد. از این جهت در کل کشور تعداد بی شماری تولیدکننده و شرکت پخش پیچ و مهره گالوانیزه ، برنجی، مس و استیل ، داکرومات و سایر آلیاژهای فولاد و آهن در حال فعالیت هستند.

متریال اصلی ساخت پیچ و مهره شامل موارد زیر می باشد:

آهن، فولاد، مس، استنلس استیل، پلیمر و تیتانیوم

آشنایی با انواع پیچ و مهره

تمامی پیچ و مهره ها دارای کلاس و گرید هستند و این کلاس و گرید بیانگر کیفیت و استحکام پیچ و مهره هاست.
کالای پیچ و مهره مورد نیاز خود را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید چرا که تولیدکنندگان بسیاری بصورت زیر پله ای در این حوزه فعال هستند.

مشکل عمده تولید کنندگان صنف پیچ و مهره این است که در حال حاضر مواد اولیه مورد نیاز به خصوص مفتول با سایزهای ۲۰ به بالا را نیاز دارند.
کمبود مفتول های این سایز بوده و در یزد، کاشان، ذوب آهن اصفهان ایران تمام مفتول ها اغلب سایز 20 به پایین هستند.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *