فهرست بستن

مرکز فروش انواع شگل

مرکز فروش انواع شگل

مرکز فروش انواع شگل

مرکز فروش انواع شگل : خیابان قزوین تهران پر است از مغازه های پیچ مهره و اتصالات فروشی متریال گالوانیزه با آبکاری و ریخته گری فولاد فورج گرم و سرد اما بسیاری از این مغازه ها با سود نامعقولی قیمت را ارائه می دهند در حالی که لیست قیمت و کاتالوگ محصولات در کل کشور یکسان است .

مرکز فروش انواع شگل

لیست قیمت شگل تناژ دار

جهت دریافت لیست قیمت و اتعلام موجودی هر یک از کالاها با خط همراه مدیر فروش تماس حاصل فرمائید. می توانید قیمت انواع پیچ مهره و اتصالات بارگیری و ماشین آلات کشاورزی، صنعتی، آفرود و زنجیر ، تسمه و سیم بکسل ، جرثقیل برقی و دستی، بست بکسل فولاد و چدن، جکلوی اهرمي و جغجغه اي و… را از طریق تلفن تماس مجموعه  دریافت نمائید.

مرکز فروش انواع شگل

مرکز فروش انواع شگل

برای مشاوره و یا ثبت سفارش از بازار عمده فروشی اتصالات می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های ثبت شده در همین سایت ebolt.ir، تماس حاصل فرمائید و یا در واتساپ گروه بازرگانی صنعتی و تولیدی پیچ گستر داریان و تلگرام با کارشناسان و پشتیبان سایت در ارتباط باشید. پخش انواع اتصالات و متعلقات و سیم بکسل قلاب اس، مهارکش قلاب دینام قلاب کارابین پیچ و مهره در همه سایز و شیگل در انواع ظرفیت ها:

0/5 TON

2 TON

TON

3/25 TON

4/75 TON

6/5 TON

8/5 TON

 

انواع سیم بکسل :

فولادی ،هفت لا کنف ،نتاب ،روکش دار ، زنجیر جوشی سیاه و سفید و انواع اتصالات مهارکش ،قلاب اس، قلاب کارابین ،قلاب دینام، حلقه ی اسلینگ ، شگل 82016 ، گوشواره، بست بکسل فولادی و چدنی )و تسمه حمل بار در تناژهای مختلف و تسمه جغجغه

مرکز فروش انواع شگل

مرکز فروش انواع شگل

کلیه ی اجناس قابلیت فروش و ارسال بار به تمام نقاط کشور را دارند. شیگل 82016 با کیفیت بالا و مال بند استیل جنس مرغوب را از مجموعه ای بولت بخواهید.

انواع شیگل :

شگل ها دو نوع اصلی نعل اسبی و U شکل دارند. این وسیله در واقع از یک میله فولادی خمیده ساخته شده است. شگل U ساده وسیله ای برای اتصال بین تجهیزات و وسایل باربری است که عموما در اتصال سیم بکسل، زنجیر، قلاب جرثقیل و سایر اتصالات استفاده می‌شود.

مرکز فروش انواع شگل

لیست سایر اتصالات فروشگاه اینترنتی سیم بکسل و تجهیزات باربری سنگین :

پوليفت

نتاب

جكلوي

شگل ساده و تناژدار

مهارکش چدنی و فولادی

جغجغه ٥ و ١٠ متري

ریل ايراني و خارجي

کاربین ساده و پیچی

بست بکسل چدنی و فولادی

گوستاوولف

شگل جرثقیل

بلندکننده و کشنده

کرپی

زنجیر های فولادی

قلاب اس زنجیر قلاب سركج

دانه گير ساده و شاخ دار

قلاب دينام نري و مادگی

پرس سیم بکسل

بافت سیم بکسل

تسمه های حمل بار

سیم بکسل روكش دار

سیم بکسل هفت لا

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
ebolt@
Posted in Uncategorized

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *