فهرست بستن

مرکز فروش انواع انکر بولت hsa

مرکز فروش انواع انکر یولت hsa در اغلب پروژه های ساخت و ساز و عمران به‌ منظور اتصالات المان های سازه ای و غیر سازه ای به سنگ یا بتن از انکر یولت hsa استفاده می گردد. این اتصالات از اجزای گوناگونی مانند رول بولت ، راد بولت، رزوه دار مشخصات انکر بولت hsa ، سفت کننده صفحه فلزی یا پلیت تشکیل می شود. در حقیقت انکر یولت hsa  با هدف نصب صفحات فلزی به سطوح بتنی یا جنس سفت و سخت دیگر استفاده می شوند.

مرکز فروش انواع انکر بولت hsa

مرکز خرید انواع انکر یولت hsa

انکر بولت  هیلتی یکی از محصولات اتصالی و چفت و بستی در سازه های فلز و بتن می باشد. خصوصیات اصلی هر یک از مدل های انکر های مکانیکی (انکر بولت) بسته به برند و کارخانه سازنده ی اصلی، نوع طراحی و ساخت قطعه، اندازه، نوع کاربرد، جنس و متریال، گرید و استاندارد ساخت با یکدیگر متفاوت خواهد بود. پس از این خصوصیات می توان در انتخاب و خرید بهترین انکرهای ساختمانی و عمرانی بهره برد.

مرکز فروش انواع انکر بولت hsa

قیمت و مشخصات انکر بولت hsa

طبیعتاً قیمت انکر بولت های برندهای اروپایی و آلمانی بسیار گران تر از محصولات مشابه ساخت داخل کشور یا انکر بولت های چینی فیک و درجه چندی و حتی درجه یکی می باشد. شاید به همین خاطر باید در انتخاب بهترین مرکز فروش و پخش عمده و خرده پیچ و مهره، فروشگاه های آنلاین خرید اینترنتی انکرهای مکانیکی و سایر محصولات مرتبط با این حوزه دقت نمود.

مرکز فروش انواع انکر بولت hsa

انتخاب یک مرکز فروش انکر بولت هیلتی، رول بولت فیشر و سایر مارک‌های خارجی جهت دریافت لیست قیمت مناسب کمی دشوار است با آدرس وب سایت رسمی خود WWW.pishtazbolt.IR در خدمت مشتریان و مصرف کنندگان با عرضه ی بهترین محصولات با مشخصات انکر بولت مکانیکی HSL ، HST، HKD و HSA  و… می باشد.
سایر محصولات این شرکت شامل تولیدات فلزی، پلیمری، داکرومات و آبکاری فولاد، انواع کرپی، رول پلاک، رول بولت، پیچ و مهره، واشر، انکر بولت، یوبولت، پیچ قلاب دار، خار ، پینف اشپیل، شگل، بست و… می باشند.

مرکز فروش انواع انکر بولت hsa

مرکز فروش انواع انکر بولت hsa

سفارش اینترنتی محصولات همواره یکی از چالش های خریداران و مصرف کنندگان انواع ابزارآلات و اتصالات صنعتی محسوب می گردد. چراکه همه روزه تکنولوژی پیشرفته تر شده و موجب می شود کمتر به اکثر سایت های فروشگاهی ارائه دهنده ی مشخصات انکر بولت اعتماد کنند. اما با اطمینان می توان گفت یکی از امن ترین بسترهای ثبت سفارش را در این وب سایت برای خرید انکر بولت در تهران و شهرهای دیگر کشور فراهم نموده ایم . جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تیم پشتیبانی تماس حاصل فرمائید.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *