فهرست بستن

قیمت فروش پیچ چوب و ام دی اف

قیمت فروش پیچ چوب و ام دی اف :پیچ چوب یا خودکار در صنایع چوب یکی از پر کاربردترین لوازم صنایع  می باشد.این پیچ های برای اتصال دو قطعه چوبی و صفحات چوبی مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده یا عدم استفاده از مته خزینه هم در انتخاب نوع پیچ موثر خواهد بود. در این مقاله شما را با مدل‌های مختلف پیچ چوب و تفاوت‌های بین آن‌ها آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید

قیمت فروش پیچ چوب و ام دی اف

جنس پیچ چوب: پیچ‌های موجود در بازار معمولاً از جنس فولاد، استنلس استیل، برنج، آلومینیوم، برنز و … هستند. پیچ فولاد مفیدترین و بهترین پیچ برای نجاری و ساخت پروژه‌های خویش ساز هستند. آن‌ها قوی، مقرون به صرفه، در دسترس و در اندازه‌های مختلف موجود است.

پیچ خودکار: این پیچ را معمولا برای نصب وسایل بر روی دیوار استفاده می‌کنند و بخش جدا نشدنی از آن، رول‌ پلاک است. در واقع این پیچ‌ها کاربردهای مختلفی دارند اما یکی از پرکاربردترین موارد استفاده از آن، نصب لوازم بر روی دیوار است.

پیچ چوب یا پیچ خودکار در انواع مختلف در بازار موجود است و برای هر یک کارایی خاصی در نظر گرفته شده است. به‌عنوان مثال برخی از این پیچ‌ها دارای رزوه‌های بزرگ و برخی دارای رزوه‌های ریز هستند. همچنین در قسمت بالای پیچ قسمتی را بدون رزوه باقی می‌گذارند تا در اتصال دو قسمت، تداخل ایجاد نشود و به عبارتی اتصال‌ها به‌خوبی به سمت هم کشیده شوند.

قیمت فروش پیچ چوب و ام دی اف

جنس پیچ خودکار معمولا استنلس استیل (استیل ضد زنگ) هستند و در برخی موارد بار روکش زینک تولید می‌شوند که باعث طلایی شدن پیچ می‌شود. این پیچ‌ها صورت دو سو، چهار سو، ستاره ‌ای و سر شش گوش تولید می ‌شوند. مدل‌های دو سو کم ‌کم جای خود را به پیچ‌های چهارسو یا ستاره‌ای خواهند داد.

قیمت فروش پیچ چوب و ام دی اف

قیمت فروش پیچ چوب و ام دی اف

در برخی مدل‌های پیچ خودکار که سایز بزرگ هستند، از سری چهار سو استفاده می‌شود اما در برخی موارد مشاهده کرده‌ایم که استاد کارها با همان سر پیچ بند مربوط به پیچ MDF اقدام به بستن پیچ می‌کنند که به ‌واسطه کوچک بودن آچار پیچ بند، در زمان بستن با مشکل مواجه خواهند شد و در اثر لغزش آچار بر روی پیچ، سر پیچ خراب خواهد شد.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *