فهرست بستن

قیمت فروش پیچ مهره بست کمربندی

بست-کمربندی-3

قیمت فروش پیچ مهره بست کمربندی

قیمت فروش پیچ مهره بست کمربندی در میان لوازم جانبی ابزار آلات نام بست های کمربندی به میان می آید. بست های کمری از جنس پلاستیکی و فلزی بوده و در اندازه های مختلفی تهیه و تولید می شوند.

از بست های کمربندی برای نگه داری و بسته بندی خوشه ای تجهیزات الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد.

بست-کمربندی

 بست کمربندی فلزی

اندازه بست کمربندی با توجه به اینکه در چه نوع سیم کشی یا کابلی مورد استفاده قرار می گیرد متغیر است.
علاوه بر این اندازه سیم ها و کابل ها در انتخاب اندازه بست کمربندی موثر است.

قیمت فروش پیچ مهره بست بست کمربندی

بست های کمری پلاستیکی از جنس پلی آمید ساخته می شوند. پلی آمید ها به شرایط آب و هوایی و محیطی حساس هستند و از محیط اطراف تاثیر می پذیرند. لذا بایستی در محیطی مناسبی از نظر دما نگهداری شوند.  همچنین نباید انبار بست ها مرطوب باشد زیرا باعث از بین رفتن کیفیت و ماهیت بست های کمربندی می شود. همچنین ترجیحا باید به دور از نور مستقیم خورشید قرار بگیرند.

بست-کمربندی-3

قیمت فروش پیچ مهره بست بست کمربندی

برای نگهداری بست های کمربندی آن ها را داخل کیسه هایی از جنس پلاستیک بسته بندی می کنیم به طوری که اکسیژن موجود در کیسه ها خالی شده و در حالت خلاء باشند. لازم به توضیح است که بست های خارج شده از کیسه های مذکور، باید در مدت زمان سی روز استفاده شوند در غیر این صورت قابلیت ارتجاعی خود را تا حدودی از دست می دهند.

قیمت فروش پیچ مهره بست بست کمربندی

انواع بست های بست کمربندی

بست های کمری بر اساس کارکرد آن ها در دو نوع پلی آمید 66 و پلی آمید 46 ساخته و به بازار، عرضه می شوند.

بست های کمری که از جنس پلی آمید 66 هستند شباهت زیادی به بست های کمری نوع پلی آمید 46 دارند و تنها تفاوت آن ها در رنگ و مقاومت ان ها است. بست های کمربندی با پلی آمید 66 دارای شیار ها و دندانه هایی در درون خود هستند و چون این دندانه ها بسیار ریز می باشد قفل نمودن آن به راحتی صورت می گیرد. قسمت خارجی آن سطح صافی دارد تا هنگام بستن آن، آسیبی به پوست دست نرسد. بست های پلی آمید 46 مقاومت بیشتری در برابر تابش نور خورشید دارند.رنگ پلی آمید های 66 سفید و پلی آمیدهای 46 سیاه رنگ می باشد. مقاومت پلی آمید های 66 استحکام کافی را دارند و به موجب قیمت مناسب آن ها در مقایسه با نوع پلی آمید 46، بیشتر مورد استفاده عموم قرار می گیرد.

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
ebolt@

;

Posted in Uncategorized

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *