فهرست بستن

قیمت فروش پیچ رولپلاک

قیمت فروش پیچ رولپلاک

قیمت فروش پیچ رولپلاک

قیمت فروش پیچ رولپلاک نما گونه ای از پیچ های نمای ساختمان ها می باشد که در ساخت نمای خارجی انواع ساختمانهای مسکونی، تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت فروش پیچ رولپلاک در بازار :

این پیچ ساختمان به خاطر مستحکم سازی سنگ نما برای پیشگیری از سقوط بر سر اشخاص و عابرین و اجسام به کار می رود سنگ های نما ساختمان ها بر اثر گذر زمان و با نفوذ مواد آلاینده و آب در پشت سنگ نما و یا در اثر یخ زدن آب در پشت سنگ نما که در آن نفوذ کرده است انجام می شود.
در این راستا اول این پیچ کار با طناب یا با داربست و با استفاده از دریل های مخصوص اقدام به پیچ و رولپلاک نمودن سنگ نماها و یا داربست و با استفاده از دریل ها اقدام به پیچ و رولپلاک سنگ نماها و چک کردن تمامی سنگ ها از نظر شل بودن می کند تا اگر لق باشد سنگ ها را مستحکم کند.

قیمت فروش پیچ رولپلاک

فروش پیچ رولپلاک

عواملی که در ریزش شل شدن نما موجب می شود عبارتند از :

سهل انگاری و تجربه ناکافی سنگار نما که در زمان سنگ کاری نسبت به ماسه و سیمان را به خوبی مختلط نکرده و یا این که پشت سنگ های نما را پر نکرده است.

قیمت فروش پیچ رولپلاک

قیمت فروش پیچ رولپلاک

نفوذ آب به پشت سنگها که با منجمد شدن افزایش حجم پیدا کرده و سنگ نما را از جای خود خارج می کند .
ملات به تنهایی قادر به نگه داشتن سنگ نما در اثر افزایش حجم را نداشته و باید به کمک اسکوپ ها سیمی و گالوانیزه یا پیچ و رولپلاک گالوانیزه ۶ سانتی سنگ نما را در جای خود محکم کرد.
خدمات این پیچ سنگ نما پیچ رولپلاک نما برای نماهایی که جنس آن از سرامیک و یا سنگ باشد تفاوت دارد.

روش های استفاده  : 

روش متفاوت در پیچ رولپلاک سرامیک نما اینست که بر عکس سنگ باید از واشر در درز سرامیک استفاده کرد، زیرا تنش های غیر اصولی و سوراخکاری در وسط سرامیک باعث ترک خوردن و شکستن سرامیک نما می گردد.

  • پیچ رولپلاک نما انواع سنگ :  فرق نمی کند جنس آن سنگ تراورتن باشد و یا گرانیت، معمولا این سنگها با دریل مخصوص هیلتی سوراخکاری می شوند.
  • روش سوراخکاری سنگ نما : سنگ گرانیت بدلیل سفت بودن جنس آن و مقاومت بالای آن باید حتما با دریل هیلتی سوراخکاری شود، زیرا این نوع سنگ با دریل معمولی سوراخکاری نمی شود.

قیمت فروش پیچ رولپلاک

در این مجموعه انواع گرید، استاندارد و سایز انواع مختلفی از این دسته محصولات به فروش می رسد.

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
ebolt@
Posted in پیچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *