فهرست بستن

قیمت فروش پیچ استوانه

قیمت فروش پیچ استوانه: نوع دیگر از پیچ ها ،پیچ های استوانه ای دو سو نام دارند که به آن ها پیچ های ماشینی نیز گفته می شود.
این نوع از پیچ ها به صورت تمام دنده هستند به طوری که در تمام قسمت های آن دندانه هایی تعبیه شده است.
این پیچ ها جز پیچ های پرکاربرد و رایج در امور اتصالی می باشند و در هر مکانی و در هر نوع اتصالی به وفور دیده می شوند.
سر این پیچ ها به صورت گرد و دایره ا ی می باشند که  برای باز و بسته نمودن آن با پیچ گوشتی های ساده یا آچار های دو سو به سهولت امکان پذیر است. به دلیل ظاهر ساختاری این نوع پیچ ها، در بین مردم با نام های پیچ استوانه ای یا سر گرد نیز شناسایی می کنند.

قیمت فروش پیچ استوانه

قیمت فروش پیچ استوانه

این پیچ ها برای اتصالات ساده و معمولی کاربرد دارند. لازم به توضیح است که این پیچ ها بر روی سطوح سخت با استفاده از روپلاک استفاده می شوتد که به استحکام بیشتر کار کمک به سزایی می کنند. البته این برای زمان هایی است که نیازی به مهره نباشد و به قسمت پشتی صفحه دسترسی نداشته باشیم.

قیمت فروش پیچ استوانه

فروش انواع پیچ استوانه

پیچ های سر گرد را می توان به کمک مهره های شش گوش، چهار گوش و همچنین مهره های گرد مورد استفاده قرار داد.
به طوری که ابتدا باید در دو قطعه اتصالی یا ر روی سطح یک حفره ای به اندازه پیچ ایجاد شود و سپس با پیچ و مهره آن ها را به یکدیگر متصل نمود. پیچ های دو سو عموما در جنس استیل تهیه می شوند که طبق  استاندارد  دین 84 و در گرید 304 تولید می شوند.

این نوع پیچ ها در اندازه ها متفاوت و ضخامت های متعیری ساخته می شوند و برای کاکرد های متنوعی به بازار عرضه می شوند و شما با توجه به نیازتان و با توجه به اندازه قطعه اتصالی نوع آن را انتخاب می کنید. این نوع پیچ ها در ضخامت های باریک و ضحیم و اندازه های کوچک و بزرگ تهیه می شوند که پیچ های باریک و کوچک برای اتصال قطعه های ظریف تر و نوع بزرگ تر آن ها برای اتصالات بزرگ تر کاربرد دارند.

قیمت فروش پیچ استوانه

قیمت فروش پیچ استوانه

پیچ های استوانه ای دو سر در جنس آهن ، فولاد، چدن، استیل و … تولید می شوند که مهم ترین آن توع استیلی می باشد چرا که در برابر زنگ زدگی ، خوردگی  و عوامل محیطی مقاوم ترند.

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *