فهرست بستن

تولید یوبولت گالوانیزه

تولید یوبولت گالوانیزه یکی از بست های یوبولت (ubolt) هستند. در این مقاله به خصوصیات و کاربرد آن می پردازیم. با ما همراه باشید.
تولید کننده یوبولت کرپی و انواع رول بولت (انکر بولت مکانیکی) در تهران است. ساخت یوبولت در سایزهای رایج بین 2.1 تا ۲۴ اینچ صورت می گیرد.

تولید انواع یوبولت گالوانیزه

قیمت انواع بست یوبولت گالوانیزه گرم

عمدتا جنس انواع کرپی u (یوبولت) از فولاد می باشد.
اما برای انکه مقاومت این بست ها در برابر رطوبت و خوردگی افزایش پیدا کند، عموما پوشش های گوناگونی روی سطح انواع یو بولت قرار می گیرد.
معمولاً در انواع بست یوبولت گالوانیزه گرم، پوشش دهی با فلز روی یا زینک ( (znتحت عملیات های آبکاری فلزات یعنی فرآیند گالوانیزاسیون گرم، با هدف افزایش ماندگاری و مقاومت خوردگی بر روی سطوح انواع لوله انجام می شود.
دمای حوضچه بسیار بالاست و تا عمق مناسبی از سطح فلز فولاد نفوذ کرده و مقاومت بست u بولت را در برابر محیط و شرایط رطوبتی افزایش می دهد.

تولید انواع یوبولت گالوانیزه

بست یوبولت گالوانیزه سرد

در این نوع از u بولت ها  جهت قرار گیری پوشش روی، بر سطح مفتول فولادی از محلولی حاصل از نمک فلز روی استفاده می شود به طوریکه روی سطح مفتول ها با جنس فولادی نمک زینک می پاشند.
دمای این فرآیند حداکثر به ۱۰۰ درجه سیلسیوس می رسد. بنابراین فلز روی در عمق مناسبی از مفتول نفوذ نمی کند.

جدول استاندارد یوبولت

پیچ، کرپی یا بست یوبولت بر اساس استانداردهای ISO و BS طراحی، تولید و در بازار جهانی برای صنایع اتصالات خاص عرضه می شود. جهت خرید و استعلام لیست قیمت یوبولت و انواع یوبولت گالوانیزه، یوبولت استیل، فولادی و کرپی در سایزبندی های متنوع با کارشناسان واحد فروش یوبولت در تهران ، نمایندگی برندهای یوبولت خارجی باکیفیت، در ارتباط باشید.

تولید انواع یوبولت گالوانیزه

تولید یوبولت گالوانیزه

یو بولت ها بیشتر در مهار لوله های گاز و آب و نگهداری آن مورد استفاده صنایع وابسته همچون برق، مخابرات، نفت و گاز، پالایشگاه و پتروشیمی و سایر کارخانجات و نیروگاه‌ها قرار می گیرند. بست های یوبولت با متریال ساخت آهن، فولاد و پوشش گالوانیزه گرم و سرد نیز نقش مهمی در این صنعت ایفا می کنند. انواع یوبولت به منظور نصب لوله فلکسی یا لوله های با جنس فلزی روی صفحه نگهدارنده و دیوارها  استفاده می شوند. از دیگر قابلیت و کاربردهای انواع یوبولت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نگه داشتن لوله های تاسیسات کشتی رانی
  • اتصال سازه های به کار رفته در صنایع متصل شده
  • اتصالات لوله های تاسیسات برقی
  • اتصال لوله های انتقال دهنده سیالات به دیوار و سازه ها

تماس با ما

تلفن
09365229083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *