فهرست بستن

تولید کننده پیچ و مهره خودرویی

پیچ و مهره خودرویی

پیچ و مهره خودرویی

تولید کننده پیچ و مهره خودرویی: سرمایه گذاری در سخت افزارهای با کیفیت و صرف وقت برای نصب صحیح آن بسیار مهم است.
برای سهولت در انجام همه این کارها ARP  محاسبات مورد نیاز را انجام داده است.
آنها دارای کیتهای سخت افزاری از پیش بسته بندی شده ای هستند که برای موتورهای محبوب تر در دسترس هستند ، متریال ساخت پیچ مهره صنعت خودروسازی

پیچ و مهره خودرویی

تولید کننده پیچ و مهره خودرویی

مواد تشکیل دهنده متریال پیچ و مهره خودروسازی بیش از 90 درصد کل پیچ مهره صنایع خودروسازی و سایر پیچ و مهره های صنایع نیروگاهی، صنایع سدسازی ، ساختمانی و… از فولاد کربنی ساخته شده اند.

یک مزیت خوب در پیچ و مهره های فولادی وجود دارد : مقرون به صرفه است و می تواند طیف گسترده ای از ویژگی ها را از طریق تغییرات ساده آلیاژ به حداکثر برساند و همچنین تنظیم میزان کربن و عواملی مانند عملیات حرارتی می توانند اتصال دهنده را با دوام تر کنند.
افزودن منگنز ، سیلیکون ، مس ، مولیبدن ، نیکل یا کروم به مقدار کم ،  قابلیت اتصال دهنده را تغییر داده و می تواند ظرفیت آن را برای عملیات حرارتی بهبود بخشد. این راه را به طیف گسترده ای از ترکیبات قدرت تا شکل پذیری باز می کند.

پیچ و مهره خودرویی

پیچ و مهره خودرویی

ARP همچنین مواد نامعمول بیشتری مثل تیتانیوم را برای کاربردهای غیررایج بیشتر که وزن یک عامل است (و بودجه آن نیست) ارائه می دهد.
آنها همچنین مواد فوق العاده با استحکام بالا را دارند که می توانند بیش از 300000 psi مقاومت کششی داشته باشند.

پیچ و مهره خودرویی

فولاد ضد زنگ همچنین یک آلیاژ مبتنی بر آهن است ، اما حاوی حداقل 10.5 % کروم می باشد .
افزودن کروم سطح اتصال دهنده را تغییر داده و باعث مقاومت در برابر خوردگی مواد می شود.
به طور طبیعی ، درجه های زیادی از فولاد ضد زنگ وجود دارد ، زیرا سایر مواد را می توان اضافه کرد و درصد کروم را می توان تغییر داد.

پیچ و مهره خودرویی

اگر مقاومت در برابر خوردگی یا ظاهر آن نگران کننده باشد (مانند زمانی که از اتصال دهنده ها در قسمت خارجی موتور استفاده می شود ، مانند پیچ و مهره های چند منظوره ورودی) ، اتصالات صنایع خودروسازی فولادی ضد زنگ یک گزینه مناسب هستند.

پیچ و مهره خودرویی

تولید کننده پیچ و مهره خودرویی

خرید مستقیم بدون واسطه از تولید کنندگان پیچ مهره صنایع خودروسازی اهمیت ابزارآلات ریز و درشت قطعات یدکی و داخلی ماشین سواری شما به اندازه سخت افزار و بدنه ی آن و موتور خودرو است که همه پیچ مهره مهم و کارایی خودرو را یکجا جمع کرده است .
با مراجعه به وبسایت فروش پیچ و مهره  EBOLT.IR شما دارای اتصالات برتر از قیمت های بالا به پایین مورد نیاز ساخت و تعمیرات خودرو را شاهد خواهید بود

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
ebolt@
Posted in پیچ،مهره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *