فهرست بستن

آشنایی با انواع پین صنعتی

آشنایی با انواع پین صنعتی 

آشنایی با انواع پین صنعتی

انواع پین : پین ها از جمله ابزار ها و یراق هایی هستند که در صنایع استفاده موثری دارند و برای اتصال قطعات یه صورت موقت استفاده می شود. این ها همانند سیلندرطراحی شده اند و به منظور هم مرکز نمودن قطعات، استحکام و قفل کردن صفحات به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

آشنایی با انواع پین صنعتی 

 انواع پین

با توجه به شکل ظاهری پین ها، نام های مختلفی برای آن ها انتخاب شده است که عبارت اند از: پین های استوانه ای یا لوله ای، پین های  شیار دار، پین های فنری و پین های مخروطی.

انواع پین

فروش پین استوانه ای پین های استوانه ای همانطور که از نام ان ها پیداست استوانه ای شکل هستند که این  نوع از پین ها در سه گروه پین استوانه ای انطباق, پین استوانه ای پرچ و پین اتصال دسته بندی می شوند.

آشنایی با انواع پین صنعتی 

انواع پین شیار دار

در قسمت بدنه پین های شاردار سه شیار ایجاد شده شده که محل برآمدگی آن ها به سمت بیرون است و این امر موجب اتصال پین ها به قطعه می گردد. برقکاری سوراخ این نوع از پین ها ضروری نمی باشد.

 انواع پین

فروش انواع پین پین های فنری به دلیل اینکه ظاهری مانند فنر دارند این نام را به خود گرفته اند. بعد از نصب نمودن این پین ها بر روی قطعه، فشاری بر قسمت داخلی آن وارد می کند و این امر موجب استجکام اتصال می گردد. پین های فنری نیز در سه دسته طبقه بندی می شوند: پین فنری استوانه ای مارپیچ، پین فنری چاکدار و پین فنری موج دار.

آشنایی با انواع پین صنعتی 

خرید انواع پین مخروطی

پین های مخروطی به موجب شکل ظاهری آن ها سبب استحکام در اتصال می شوند. سوراخ های این پین ها بایستی برقکاری شوند. پین های مخروطی را برای اطمینان در اتصال با اشپیل ها مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع پین

پین های اتصال بر اساس استاندارد  ISO 2338  ساخته می شوند که باعث کیفیت مناسب در اتصالات حساس می شوند.

انواع پین

پین ها در صنعت استفاده های مستمری دارند و باعث استحکام بیشتر اتصالات گشته اند. پین ها را با استفاده از آلیاز های سخت و مستحکم مانند فولاد و آهن می سازتد.عمده کاربرد پین ها در دستگاه های مکانیکی و صنعتی می باشد.

نوع دیگری از پین ها، پین های روپلاک هستند که در صنعت با هدف اتصال قطغات به یکدیگر کاربرد دارند. این نوع از پین ها از پلیمر و یا فلز تهیه می شوند.

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
ebolt@
Posted in پین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *